Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mi (k) az (ok) a...

Lányok! Mi (k) az (ok) a tulajdonság (ok), amitő kívánatos számotokra egy férfi?

Figyelt kérdés

Nem egy éjszakás kalandokra gondolok, hanem hosszútávú kapcsolatra.


Nem írok semmit, ami szerintem számít és hogy én milyen vagyok, mert sok kérdésnél láttam már, hogy kiforgatják az ember szavait egyes válaszolók.


Annyit kérek, hogy őszintén írjatok le mindent, ami valós és úgy gondoljátok, hogy sokat számít egy párkapcsolatban, mert így talán rájövök végre, hol van a hiba bennem.


Főleg lányokra lennék kíváncsi, korral együtt.

27/F



2015. ápr. 30. 08:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kérdés címében bocsi a hibákért, odanyúlós telefon átka. :/
2015. ápr. 30. 08:52
 2/13 anonim ***** válasza:

Intelligencia (mindenek felett), figyelmes, megértő, jó beszélgetőtárs, határozott, védelmező, elfogad olyannak, amilyen vagyok.

20/L

2015. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

magabiztosság. ha egy férfi félénk, önbizalomhiányos, az számomra nem vonzó.

hosszútávon olyan embert keresek (meg is találtam) aki szórakoztató és értelmes, vannak hobbijai, és pozitív mentalitású. ne legyen igénytelen, indulatos, és legyenek ambíciói. szeressen, és lássam a szemében a huncutságot, ha rám néz :)

ne legyen túl komoly, vagy prűd.

persze az se hátrány, ha jó teste van, de nem kell szálkás, kigyúrt embernek lennie, csak ne hagyja el magát. legyen kompromisszumképes, és lássa be, ha téved :)

20L

2015. ápr. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is tetszettek a magas férfiak(én alacsony vagyok),fontos számomra az arc, a szép haj.

-legyen valami markáns,ami megfog(tekintet,szép mosoly)

-rövid haj(kopasz ne legyen)

-szép kézfej

-nem tudom leírni, hogy milyen számomra a vonzó hang, de fontos, hogy tetszen :)

-kezdeményezőkészség(pl látom rajta, hogy kíván annyira,mint én őt,akkor mégvonzóbb számomra,lehet furcsán hangzik)

-ha érzem, hogy érdekli mi van velem,jól el tudunk mindenről beszélgetni

-ha határozott,jól érzi magát a bőrében

-nem sajnál se tőlem,se magától semmit, tehát nem sanyargatja magát,jókedvű

-őszinte,alapvetően kedves,jószándékú és jólelkű

-nyugodt,nem kicsapongó


Ezek számomra a vonzó tulajdonságok.

2015. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Leírom a barátom tulajdonságait :) :őszinte, kedves, megértő, segítőkész, kicsit humoros, önbizalom hiányos (ez a legtöbb lánynak nem jó, de engem nem zavar, sőt...)

Külsőre csak annyit, hogy legyen ápolt, lehetőleg sportoljon valamit, hozzá illő frizura... stb


Egyébként még nagyon fontos nálam, hogy legyen életcélja, hobbija, legyen terve a jövőre, pozitívan gondolkodjon és legyen boldog :). Ez mind megvan a barátomban, lassan 3 éve vagyunk együtt :).

Sok sikert a lányokhoz! :D

19/l

2015. ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az az önfényezős, beképzelt alak, de a leírtak mind illenek rám is. Jó, talán egy enyhe fokú zárkózottság van bennem, de nem olyan szinten, hogy ne merjek leszólítani egy lányt.


Inkább olyan téren, hogy nem nézem semmibe egyik nemnél sem az egy éjszakás kalandokat. Szerintem nem lennék több csak azért, mert olyanba rakom, akit nem szeretek vagy akár nem is ismerek.


Akkor lehet, hogy eddig mindug rossz lánynál próbálkoztam. -.-'

2015. ápr. 30. 09:37
 7/13 A kérdező kommentje:
*mindig (kis gombok - nagy ujjak... nem a legjobb párosítás)
2015. ápr. 30. 09:39
 8/13 anonim ***** válasza:
A barátom : úgy vettem észre,hogy nagyon sok barátja felnéz rá.Sportban nagy eredményeket ért el,de csak hobbi szinten űzi.Kitartó a munkájában.Mindig pörög,csinál valamit.Rendet rak maga után,jól főz.Kinézetre soha nem volt ilyen barátom,nem is a kinézetébe szerettem bele(kopasz,tetovált).Erős,még nem történt olyan hogy valaki be mert volna neki szólni,mert tudják ha szükséges,nagyon jól tud verekedni,pedig nem tini.Szeret,amit mindig elmond,biztonságban érzem magam.Hibája is van azért,mert elég heves a természete,össze is szoktunk veszni,de kibékülős szex mindig jó :) Illetve szexben is sokat tud nyújtani,szenvedélyes.
2015. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Intelligens,megértő,tudjon megnevettetni :),védelmező,határozott,magabiztos.

ezek nagyon vonzóak :)

2015. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha lelke van.
2015. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!