Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » S O S! FIUK! Hogy ereztessem...

S O S! FIUK! Hogy ereztessem egy fiuval hogy nem csak baratkozni szeretnek vele, de ugy hogy ne vegye nyomulasnak? BOVEBB LENT

Figyelt kérdés

szoval:)15 eves lany vagyok,egy 16 eves fiurol van szo. regebben lattam hogy sokszor engem figyel pl buszon de nem kezdemenyezett.aztan bejeloltem facebookon es elkezdtunk beszelgetni. nagyon kedves es nyilt volt velem:)utana kb egy honappal volt egy buli ahol megbeszeltuk hogy majd talalkozunk.igy is lett, es akkor este osszejottunk(nem szex csak smarolas oleles..)ezutan mikor beszeltunk o aztmondta nemis emlekszik mi tortent mert reszeg volt es hogy o csak baratkent tekint ram. viszont nagyon felreerthetoen viselkedik es ott a buliban is olyan osztonosnek tunt ahogy kozeledett...altalaban olyan temakat vet fel hogy hany baratnoje volt megigy ezt a bulis dolgot..lehet hogy csak fel mert meg nem volt baratnoje mivel eddig inkabb focizott es allitasa szerint most se szeretne nagyon baratnot de en ugyerzem hogy megis csak fel bevallani meg maganak is.

hogyan ereztessem vele hogy en tobbet erzek iranta es hogy nem olyan baratno lennek aki minden baratjara(lany) feltekenykedik?es hogy ereztessem vele hogy nekem ugy jo ahogy van nem kell megvaltoznia? KERLEK SEGITSETEK ES NORMALIS VALASZOKAT IRJATOK.!ELORE IS NAGYON KOSZONOM SOKAT SEGITENETEK TENYLEG :)



2015. máj. 2. 19:27
 1/1 anonim válasza:
Hát figyelj, a szitu kicsit bonyolult, de nem nagy a megoldás... egy hasonló alkalommal (mért ne lenne? ;) ) kérdezd meg, hogy gondolt-e már valaha arra, hogy járjatok. És ezt vezesd fel valami hasonló témák után, persze. Remélem összejön neked, ha van még kérdésed, írj csak! :)
2015. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!