Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy felejtsem el az igazit?

Hogy felejtsem el az igazit?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit még a gólyatáborban ismertem meg. Első látásra beleszerettem. Nagyon jó barátok vagyunk, néha tett félreérthető megjegyzéseket. Viszont már egy ideje találkozgat egy lánnyal. Nem merek rákérdezni, hogy mi van köztük, de szerintem járnak. Most akkor csak szórakozott velem? Felejtsem el vagy küzdjek érte?

2015. máj. 2. 20:12
 1/3 To7ka ***** válasza:

Azért olyan 19-20 évesen fura egy probléma!:) Valamiben jobb a lány, de legalább abban biztosan, hogy nem másoknak tesz fel túl későn kérdéseket, hanem mert lépni és közeledni hozzá. A gólyatábor kb erről szól. Elég pia és szabadságérzet (plusz boldogság hogy felvettek), őrült ismerkedések vannak, elég ritkán csak 1-1 emberrel (mármint srácokra se jellemző hogy kiválasztanak egy ilyen helyen egyetlen egyet).

Mi történhet ha rákérdezel?

"Szia, xy a barátnőd?" - Igen - Wow gratulálok, szép pár vagytok. *beszélgetés időjárásról és ha nem tudsz a barátja lenni elfelejted

" ugyanez" - Nem - Ooh, akkor igazán elhívhatnál egy fagyira:P *randi,boldogság

Ha túl sokáig félsz és filozofálsz, egyszer csak egy bölcsész diplomával ébredsz! Veszélyes:/

2015. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor szerinted kérdezzek rá?
2015. máj. 2. 20:22
 3/3 To7ka ***** válasza:
Igen, erre próbáltam finoman utalni!:)
2015. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!