Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érezhet valamit,...

Szerintetek érezhet valamit, mit gondoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy lany, akivel kb egy honapja beszelek nagyon surun. Azelott nem ismertuk egymast, de egyszer csak elkezdtunk dumalgatni. Azota taliztunk mar parszor, elmentunk ide-oda setalni. Jol ereztuk mindig magunkat. A lany felé mindig barátian kozeledtem, nem celozgattam nagyon hogy tobbet is akarok tole mint baratsag, bar sokszor irok olyat amirol leeshetne neki, de nem gondol bele tobbet mint viccelodes, gondolom....Sokszor ugy beszelunk mintha egyutt lennenk, persze ezt is ilyen poenosan...pl: mondjuk egymasnak hogy picim, stb. Sok olyan jel utan neha, hogy nem lenne ellenére tobb mint barati kapcsolat, de sok jel van hogy nem akar. Mondta mar egyszer,hogy az nem lenne jo ha osszejonnenk. Nem tudom miert mondta, csak ez volt anno a tema. Neha beszel mas pasikrol, hogy ez meg az olyan helyes, es ezt nem jo hallani annyira. Es szokott mindig puszikat irni

Velemenyetekre lennek kivancsi, mit gondoltok errol az egeszrol, lehet-e belole valami, vagy maradok a baratzonaba?



2015. máj. 3. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Öreg, az a helyzet hogy írtad hogy csak barátiként közeledsz hozzá akkor mit vársz?! A férfi tudja mit akar, és nem fogja közölni hogy járjunk vagy többet akarok.. :)
2015. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy te bele zúgtál, a csaj pedig nem. !!!DANGER FRIEND ZONE!!! Ebből kapcsolat nem lesz, már az elején tisztázni kellett volna mit akarsz, találkozáskor csók vagy valami, így már csak egy jó haver maradsz.

Sajnálom, ideje tovább állni és mást keresni, mert ezzel csak kínzod majd magad, hidd el tapasztalatból beszélek!

2015. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha pedig elmondanam neki, es visszautasitana, akkor odalenne az egesz jo kapcsolat, pedig en mindig nagyon jol erzem magam vele. Soha nem keso semmi tudom, de ketsegek vannak, hogy erdemes-e elmondanom neki, vagy sem. Az a gond neha furcsan beszel, olyanokat ir, es nem gyozom tudni hogy csak viccbol irja-e, vagy barmi féle kis komolysaggal.
2015. máj. 3. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!