Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy biztosra...

Ananomi kérdése:

Mit tegyek, hogy biztosra tudjam, de mégse legyek rámenős?

Figyelt kérdés
3 hónapja lakok együtt egy sráccal, akivel lassan 2 éve ismerjük egymást. Előbb nem kedveltem, majd barátok lettünk, most lakótársak is. A költözés előtt is napi szinten chateltünk, telefonáltunk, találkozgattunk. A számlákat mindig ő akarta fizetni, ölelések és sima arcra vagy homlokra puszik voltak. Amióta együtt lakunk egyre több ellentmondásos helyzetbe keveredünk. Gyakran verekszünk játékosan, amikor ugye rengeteg érintést váltunk.. Mostanában meg egyre gyakrabban "bírkozunk" az ágyon, ahol sokszor egymáson fekszünk pihenésnek álcázva. Legalábbis ezt hiszem én.. Nem tudom, hogy most mi a helyzet? Tényleg csak barátként vagyunk el vagy többet is akar? (egyszer azt mondta nekem, hogy ha egy jó barátja iránt többet érezne nem mondaná el, mert nem akarja feláldozni a barátságot egy esetlegesen nem működő kapcsolat miatt)

2015. máj. 4. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezz rá hogy mit szólna hozzá ha több lenne mint barátság
2015. máj. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs valami "taktikai lépés" erre? :)) Félek a nemleges választól..
2015. máj. 4. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy az első válaszoló mondta. Ne bonyolítsd túl, egy fiú nem viselkedik így egy lánnyal, ha csak a barátja akar lenni.. Próbáld meg, ne kertelj. :)
2015. máj. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
de ha ezt nem csak a reggeli műzlievés közben dobod oda neki, hanem egy szál alsóneműben egy ágyban vele este egy gyertyafényes vacsora után, több eséllyel indulsz ;)
2015. máj. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!