Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól látom, hogy megszívtam a...

Jól látom, hogy megszívtam a kisfiús adottságaimmal, amikor a legtöbb tini a vén nagy darab fickókhoz vonzódik, vagyis apakomplexusosak? Így nekem kisfiús külső adottságokkal semmi esélyem max a pedofil nőknél?

Figyelt kérdés

#csaj #tini #apakomplexusos
2015. máj. 8. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hosszútávon szerintem te fogsz jobban járni. Mivel fiatalabbnak nézel ki így majd idősebb korodban is fiatalabb barátnőket tudsz összeszedni magadnak. :D
2015. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, én nem csak fiatalabbnak nézek! Én kisfiú testben ragadtam! Nincs rendes férfias izomzatom, magasságom nagy benga állat súlyom. Ez nem lesz vonzóbb idővel, sőt inkább taszító vén törpe leszek. Ez nagyon nem jó így. XD
2015. máj. 8. 13:39
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Az izomzaton lehet változtatni, csak akarat kell hozzá, meg kitartás
2015. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? És hány éves?
2015. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én kondiztam, csak pénzem nincs folytatni, egyből összeesik az ember, ha nincs pénze rendes kajára meg bérletre. Nekem ne mondd, ha lenne pénzem kondiznék újra. De még ez se megoldás, mert nagyon alacsony vagyok és az arcszerkezetem se tökéletes.
2015. máj. 8. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:

edzeni nem csak kondiban lehet :D

pl fegyencedzés.

de legyél emós, az emós lányoknak bejönnek a kisfiú testűek

2015. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mért hogy nézel ki? Muti már egy képet :D
2015. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
te észlény, fogd már fel, hogy izomtömeget nem lehet csak otthoni edzéssel szerezni! azt építeni kell rengeteg tápanyagból és rengeteg nagy súlyzós, kondis edzéssel!! másképp nem fogsz megnőni egy ideig lehet ugyan otthon is edzeni ez igaz, de értékes kaja és kondis fejlődés nélkül nem fogsz nőni egy idő után! egyébként még rendes kajára sincs pénzem ez itt a baj, majd, ha pénzes leszek nekiállok de hiába edzek iitthon így és ne hidd h nem próbáltam! utálom, ha okoskodnak
2015. máj. 8. 14:52
 9/11 anonim válasza:

Csak hogy mindenkit megnyugtassak, nekem az ilyen fiuk tetszenek! ;)

/nem vagyok pedofil/

2015. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kedves kérdező! Teljesen megértelek.. ÉN is kisfiúsan nézek ki 18 éves létemre... Vékony vagyok nagyon. Ezért egy lánynak sem kellek. 18/F
2015. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!