Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs bizonyos lányoknak...

Las Vegas kérdése:

Miért nincs bizonyos lányoknak önkritikájuk?

Figyelt kérdés
Végig megyek Budapesten és azt látom, hogy molett vagy közepesen sonka lányok flangálnak p...a nadrágban vagy feszülős mini naciban... S-es toppokban.. A hányinger elfog néha.... S ezt mondom úgy, hogy én sem vagyok egy tál eper, de ismerem a korlátaim...

#sonka #még több sonka #nagyon sok sonka #Sonkanerry
2015. máj. 8. 16:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát izé két véglet van


Az egyik amit írsz. De azért a leesik róla a ruha mert olyan gebe, de azért ultra-dekoltázs kell hogy lássuk a semmit csajok ugyanolyan rosszak mint a kötözött sonkák.


Meg egy másik véglet akik mindig csúnyának tartják majd mafukat.

2015. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nagyon nehéz nem csípő gatyát venni ami nem nagyis

de tény h sokan nem látják be h rosszul öltözködnek ez olyna mint a pasiknál szandál zokni attól meg a nők vannak rosszul

2015. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azert mert "mindenki szep" most elindult az a kampany hogy xxl midellek a szepek meg nem baj ha 15-20kg tulsuly van rajtad akkor is szexi vagy aki nem igy latja hulye...

Rajtam is van kb 5kg tulsuly es ugy takargatom magam mintha lepras lennek, nem azt mondom hogy csontsovanynak kell lenni de azert tudja mar mindenki hogy hol a hatara.

(168cm vagyok 70,5kg)

18/L

2015. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
több az mint 5 kilaj
2015. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj, de 168 cm-hez a 70..az rengeteg :D De köszönöm az értelmes választ !
2015. máj. 8. 16:48
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

#3


Anno meg az volt a "kampány" hogy legyenek minél vékonyabbak és el is szaporodtak azok a modellek akik max etiópiában lehetnénke ideálok.

2015. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem annyira tragikus azert :D a testtomegindexen belul mar normalis hatarokon belul vagyok :) es nem csak hajam van :D napi 800 felulest csinslok meg 8km setalok plusz egy oranyit tornazok :)
2015. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ne magyarázkodj, csak rosszabb lesz :)
2015. máj. 8. 16:52
 9/18 anonim ***** válasza:

nem sok a magasságodhoz a 70 kiló az még normális

csak a pasiknak a csontkollekció kell

2015. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9 Koszi :) nem aggodom amugy :D 3 eve van baratom es nagyon nem nyavajognanak innen a ferfiak ha latnanak igazabol ;)
2015. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!