Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rámírt egy srác aki idősebb...

Rámírt egy srác aki idősebb fbn, hogy ismerős vagyok neki és azért jelölt be, hogyan rázzam le? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Nem szimpi viszont én valószínüleg az vagyok neki, mert rámírt. Véletlenül jelöltem vissza, mert akkor bejelöltem egy csomó más emebert akivel együtt voltam kiránduláson, és hírtelen visszajelöltem őt is. Írtam,hogy nem tudom honnan ismerhet...aztán kezdett érdeklődni beszélgettem picit vele, majd rájöttem,hogy nekem semmi kedvem vele beszélgetni, mondtam,hogy megyek el és kikapcsoltam a chatet,erre írta,hogy majd még beszéünk én erre nem reagáltam nem írtam semmit...mit csináljak? nem kerülgethetem....viszont megsérteni se akarom...egyszerűen ne írjak vissza neki? :(

2015. máj. 9. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy nem szeretnél ismerkedni, kész.
2015. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen töröld,ennyi az egész!
2015. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha legközelebb ír, akkor mondd meg neki, hogy te ismerkedni nem akarsz, legfeljebb csak írogatni. Aztán majd eldöntöd, hogy irkálni tényleg akarsz-e.
2015. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik !! közöld vele aztán tiltsad! Ne sunyogj el úgy hogy csak nem írsz vissza.
2015. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mond meg neki hogy hagyjon békén és kész (persze szebben).Ha szép lány vagy tuti rengetegen hülye fog bepróbálkozni nálad úgyhogy jobblesz begyakorolni :D!
2015. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem is bejelőlnek 80éves mamikák.Nem kell semmit válaszolni neki.Töröld, vagy tiltsd le.
2020. febr. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!