Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, lányok, van valakinek...

Fiúk, lányok, van valakinek kedve ismerkedni egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Én egy művészet kedvelő,vers-könyv író, folyamatosan rajzoló 16 éves lány vagyok. :) Testalkatom átlagos,barna a hajam-szemem. Gondolatban kínozni szoktam néhány embert,kedvelem az intelligens embereket,viszont túlságosan visszahúzódó vagyok. Emellett látom a szellemeket is,legfőként éjszakánként. Néha a hangjukat is hallom,viszont nem tudok velük beszélni. Látom a jövőt egy bizonyos fokig,néha tudom mi fog történni velem,vagy mással,általában ezt megálmodom,de néha csak egy megérzés kell hozzá. Bár a lányokhoz vonzódom teljes mértékben,a fiúk véleményére azért kíváncsi vagyok! És,hogy teljes legyen a kép,imádom az emberi húst,bőrt,vért és régi vágyam,hogy ehessek ilyet akár sütve,akár nyersen. És nem,a horror filmeket nem szeretem,néha félek a sötétben és nagyon érzékeny a lelki világom,érzelmeim telesek,könnyen leszek depressziós is! Akit érdekelne egy ilyen lány,vagy van véleménye,az nyugodtan írjon! :D

2015. máj. 9. 17:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem akarom elolvasni
2015. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
én elolvastam, szimpatikus :D
2015. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Beszelgethetunk ha nem en leszek a fofogas :D

18/L csak ismerkedni

2015. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Az a véleményem, vágd fel az ered és szopogasd a véred. Jóétvágyat!
2015. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
2015. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
írj 17 f
2015. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Miért élnek ilyen emberek?
2015. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ja es a bolcsesz karra akrsz menni tovab tanulni... szerencsetlen... Inteligens realista ember vagyok de az olyantol mint amit lerital hat fejre alnek... szelemeket latni xD... am jo kamu kerdes
2015. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én egy intelligens 18 éves srác vagyok,de ezek a szellemes,véres sztorik miatt nagyon ütköznének a gondolataink. :D
2015. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

amúgy meg dehogy szereted te. csak előadod. ha ott lenne nem kéne. a szellemeket meg beképzeled.

tipikus h.lye p.csa

2015. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!