Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van/nak itt olyan szegedi,...

Van/nak itt olyan szegedi, vagy Szeged környéki emberek, akikkel ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Nem igazán találok olyan társaságot, amiben jól érezném magam, ezért gondoltam megpróbálkozom itt.

Nem Szegeden lakom, de oda szinte bármikor el tudok utazni, ha igény lenne személyes találkozóra.


18 éves fiú vagyok; lehetőség szerint 17 éves kortól írjatok, nemtől függetlenül.



2015. máj. 9. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Hajrá Veszprém! :D
2015. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké :D
2015. máj. 9. 18:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyébként hol laksz?Itt szeretnél egy baráti társaságot toborozni?
2015. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én Szegedtől 6 km-re lakok.
2015. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Leírhattad volna mondjuk, hogy mi érdekel, hogy ki tudd/ki tudjuk szűrni, hogy érdemes-e beszélgetésbe elegyednünk. :)


19/F, Szeged közeléből.

2015. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretnék baráti társaságot toborozni. Ezek szerint rosszul fogalmaztam. Egyszerűen szeretnék megismerni új embereket.
2015. máj. 9. 18:18
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 Jogos, módosítok.


Imádom a történelmet, ilyen irányba tervezek továbbtanulni is. Szabadidőmet általában a zene tölti ki, ezalatt gondolok zenehallgatásra és hangszeren játszásra is. Általában érdeklődöm sportok iránt. Ez alól a "magunk szénné gyúrása" kivétel, de ennek ellenére nem hanyagolom el a mozgást.

Az informatika világa, vagy a legújabb pc játékok elemzése és a "high-tech cuccok" nem igazán vonzanak.

Talán első körben megteszi. :)

2015. máj. 9. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:
írj :) L
2015. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hm, pedig én épp "szénné gyúrom" magamat, ehhez nem ártott volna egy társ. :D Egyébként jogra készülök, szintén imádom a történelmet, viszont nem vagyok hajlandó elfogadni a mai hivatalos történelem oktatás hazugságait. A technikai kütyük engem sem érdekelnek egyáltalán. Mit sportolsz?


Vagy talán ezt jobb lenne már üzenetben. :D

2015. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz!:)

17/l

2015. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!