Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 30 éves férfiként mennyire...

30 éves férfiként mennyire nehéz "normális" párt találni?

Figyelt kérdés
Nehezebb mint egy fiatalabb férfinak, esetleg könnyebb, hogy vagytok vele, mit gondoltok?

2015. máj. 10. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok harmincas egyedülálló van, és szerintem egyáltalán nem nehezebb. Sőt..
2015. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem fiatalabb koromban azért voltak randijaim, járások...

Most 29 évesen már társkeresőn sem találok párt :(

2015. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Minden az elvárásoktól függ szerintem.
2015. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1%


De még mindig jobb mintha 20 lennél mert ott NULLA :D

2015. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem könnyebb volt. 5 éve jöttem össze a párommal, akkor 34 éves voltam.Addigra már mindkettőnknek benőtt a feje lágya, tudtuk mit akarunk. Azóta 2 éves a kislányunk. Persze azért most is kell kompromisszumokat kötni, de ez minden kapcsolatba benne van.
2015. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sok. Magamból kiindulva én 23 éves nő vagyok és a 30-as korosztályt keresem. Érettebbek, talán már kibulizták, kiszórakozták magukat, talán már némi önismeretre is tettek szert és remélhetőleg komoly, stabil kapcsolatot keresnek.
2015. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha te is "normális" vagy akkor könnyű. Viszont ha még eddig nem volt rendes kapcsolatod, akkor ott benned van a hiba, és szinte 0 az esély.
2015. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
# 4 Én 20 éveseket is szoktam látni normális csajjal. Nem lehet véletlenül, hogy csak lusta kövér ge-ci vagy?
2015. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanannyi az esélyed hogy egy normális párra lelj, mint 20-onévesen.


Nem számít h most bulizol e vagy sem, egy 30 éves is szórakozhat, nem 100 éves, maximum az anyagi helyzeted fixálódhat meg a munkahelyed meg egy állandó lakás vagy albérlet de az megint kétszínűség ha az a lényeg a nőnek. Ugyanott tartasz.

2015. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak rajtad múlik. Ne egy arcnélküli társkereső legyen a mérvadó. Valós embetek közt legyél ne a virtuális világban...aa legváratlanabb helyzetben jöhet szembe veled Ő...
2015. jún. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!