Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti csúnyának tartottatok,...

Ti csúnyának tartottatok, mikor ide képeket tettem fel, mégis volt már barátnőm, és szűz sem vagyok, ez mégis hogyan lehetséges? Ha igazatok volt és a való életben is a legtöbb ember meglát és kinevet kicsúfol.

Figyelt kérdés
Helyesnek és cukinak is tartottak már, szemeim is dícsérték, hogy szép és olyan is volt igaz csak egyszer, hogy egy csaj leszólított, mert tetszettem a barátnőjének, csak ő nem mert kezdeményezni. Mégis folyton bántanak, csúfonak az emberek, nem értem, hát nem úgy van, h a szépség relatív, akkort viselkednek úgy velem, mitnha én valami nagyon ronda lény lennék, mintha senkinek sem tetszenék, mikor a tények nem ezt igazolják?

2015. máj. 11. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt csak magányos kockák vannak,szóval ne vedd magadra!
2015. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod mennyi ocsmány ember szexelt már a történelemben?
2015. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Marko polo ***** válasza:
Ôô, Hát Én speciel nem láttam még képet rólad, kedves kérdezô. De az emberek gyakran irigyek, és nem akarják az Igazat megmondani Nehogy kihasználd mert lássuk be, az Elég sportszerûtlen lenne.. :D
2015. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szépség relatív.attól hogy vannak(és lesznek is) olyanok, akik csúnyának tartanak,biztosan fogsz tetszeni is valakinek..ez a baja sok embernél,nem találják azt a személyt(vagy személyeket) akinek tetszenek..aki meg megjegyzéseket tesz rád,azokkal ne foglalkozz :)
2015. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hallottál már arról, hogy

I. ízlések és pofonok

II. nemcsak a külső számít

?


Nincs olyan ebben a témában, hogy kinek van igaza... hány éves vagy, hogy neked ez új dolog? Remélem 20 alatt...

2015. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na dettó én is ugyanígy vagyok vele, némi apró különbséggel. Beszélgetnék veled erről.
2015. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van aki szerint helyes vagy, de nem meri megmondani. Van aki szerint helyes vagy, és meg is mondja. Ugyan így van aki szerint csúnya vagy és nem mondja a képedbe, más meg igen. Sajnos egy rakás bunkó alak van aki beleköt mindenkibe aki nem szimpatikus, ne foglalkozz velük, nem az ő véleményük számít.

Nekem is mondták már, hogy csúnya vagyok, vagy a hátam mögött hallottam hogy "Úr isten nézd már milyen ronda az a csaj!", de ugyanakkor nem egy ember mondta már azt hogy szép vagyok, jó alakom van, stb. ízlések és pofonok...


Amúgy meg képen nagyon sokan nem úgy néznek ki mint valójában, élőben. Lehet hogy nem vagy fotogén.

2015. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!