Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbik, biszexek! Van egy...

Leszbik, biszexek! Van egy csaj a suliban, aki bejön, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag nem ismer, róla viszont biztosan tudom, hogy biszexuális. Most nincs barátnője, viszont végzős, és hamarosan már nem lesz alkalmam vele egyáltalán találkozni.

Nagyon bejön a stílusa, és szeretném megismerni.


Nagyon nincs tapasztalatom ilyen téren, több mint fél éve tudom, hogy biszex vagyok. Még nem volt párkapcsolatom se fiúval, se lánnyal, mert korainak tartottam, viszont ő nagyon érdekel.


17/L



2015. máj. 11. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez hosszú de kezdj el vele barátkozni azt majd kialakul
2015. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hogy menjek oda hozzá?
2015. máj. 11. 19:45
 3/7 anonim válasza:

Honnan tudod róla? És rólad ő/mások tudják?

Ha van közös ismerősötök esetleg úgy, vagy valami sulis ürüggyel odamész hozzá/ráírsz..

2015. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, róla nagyon sokan tudják. Eleve olyan fiúsabb típus, de amúgy közeli ismerősét kérdeztem, hogy igaz-e.

Rólam nem hiszem, hogy tudja. :(

2015. máj. 11. 20:02
 5/7 Akinomár válasza:
Kajak irj rá,hogy szeretnéd megismerni.Úgy a legkönyebb
2015. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát néhány tipp. Fele hülyeség de valahogy el kell kezdeni a barátkozást. xD

1. Kérj tőle zsepit. Főleg ha nincs senki a közelben, akitől kérhetnél.

2. Szia! Nem láttál véletlenül erre egy ilyen és ilyen táskát *vagy akármit*? Azt hiszem, elhagytam...

3. Ejts le a közelében valamit... talán segít felszedni.

4. Van közös ismerősötök? Szervezd be magad egy közös baráti kimenésbe, vagy esetleg buliba? Ott állítólag könnyebb ismerkedni.

5. Az osztályából ismersz másokat? Kezd el beszélgetni velük amikor ő is a közelben van és néha nézz rá... lehet, hogy bekapcsolódik a beszélgetésbe az ismerősei miatt.


Kapásból így ennyi. De sok módja van beszélgetést kezdeményezni valakivel, szóval ne aggódj! :) Én is nehezen ismerkedem. A legfontosabb, hogy várd ki a megfelelő alkalmat/beszédhelyzetet - a kínos csend nagyon kellemetlen tud lenni...

2015. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jaaaj mi lett belolee? Iirj!!!
2017. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!