Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Nektek milyen pasi...

Csajok! Nektek milyen pasi jön be?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy mackós vagy szép szemű stb. hanem mit kell tennie, mi az amitől jó pasinak tartjátok belső/külső tulajdonság. Köszi!

2015. máj. 11. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amelyiknek kinyitom az ajtót
2015. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
erős, kitartó, bátor ;)
2015. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Kozmunkabol eljel. Szeresse a félkarú rablót. Izmos legyen hogy ha kirabolja a pokerezoket megtudja verni majd őket. Nike csukaba járjon. Kedves legyen titkzatos es nagyon odafigyelo hosszu kozepoen kopasz haj es ha lehet hosszu szakal es legyen neki babetaja
2015. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ez a baj mindenki csak meg akarja magát játszani.
2015. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elsőre a testi adottságain kívül ( nekem a magas vékonyabb fiúk jönnek be) az öltözködését nézem meg. A ruha főleg a cipő rengeteget elárul a gazdájáról lányoknál és fiúknál is. Jó ízlés nálam jó pont. Belsőre az fog meg egy fiúban ha el tudok vele beszélgetni normálisan, meg megnevetet, inteligens, úgy általánosságban egy hullámhosszon tudunk lenni.
2015. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha ismertek egy pasit már egy két éve és "el van könyvelve szar pasinak vagy jó barátnak" és változtat rajta akkor az segít valamit vagy marad ugyanabba a "kategóriába" szóval lehet az hogy szarpasiból jóba kerül és ha igen hogy ha nem mért?
2015. máj. 11. 20:47
 7/11 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne...
2015. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Kigyurt, tetovalt:D

Szeretem amikor romantikus. Este gyertyat gyujt, vagy csak veletlenszeruen meglep egy szal rozsaval illetve csak ugy bekopog az ajtomom mikor nem is beszeltunk rola, hogy atjon.

Szerintem aranyos, es tetszik:D

2015. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha a pasi maga nem nagy durranás akkor számít a külső de pl. most totál beleestem egy pasiba aki még csak nem is szép de a kisugárzása nagyon megfogott egyszerűen tökéletes. Nekem a bohém , színészek , írók költők ezek közül is leginkább a kicsit depisek ( tudom , szarember vagyok)jönnek be na meg a rockerek mivel én is az vagyok
2015. szept. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok , azt elfelejtettem hogy előny ha egy kicsit pedo maci C:
2015. szept. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!