Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogy csináljam?

Szerintetek hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Nem rég láttam egy lányt a munkahelyemen, és megtetszett de régóta nem láttam. megkerestem facebookon ( hozzáteszem nem a legjobb ötlet ,de végrüs nem let rosz )és tlaálkozni fogunk a munkahelyünkön "váltásnál"


Mit csináljak? hogyan köszönjek el? csak 10-15 percünk lesz



2015. máj. 11. 20:32
 1/2 anonim válasza:
Ez most komoly? Megbeszéltél vele egy találkát, de fogalmad sincs, hogy mit csinálj? Ez már logika ifjú barátom.. Na de, hogy ne csak hülyeséget írjak. Mit csinálj? Beszélgess vele. Remélem nem vagy olyan szerencsétlen, mint itt múltkor valaki, hogy komplett megírt szöveggel ment a találkára.. Szerintem ilyen dologban felesleges előre megtervezni, mivel úgysem úgy alakulna.. Meg aztán negyed órát csak eltudsz beszélgetni vele valamiről?! Hogyan köszönj el? Ne vidd túlzásba. "Örülök, hogy tudtunk találkozni és beszélgetni, remélem valamikor megismételjük." Ugye, hogy nem is olyan bonyolult? Nem tudom, hogy mit paráztok ennyire.. 18/F
2015. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na nem mondod.... tehát akkor semmi fizikai dolog
2015. máj. 11. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!