Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak neki? (többi lent)

Mit írjak neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy ideje tetszik egy lány, látásból ismerem az iskolából. Ő 15 éves, én 16, egy évfolyammal alattam jár. Mivel nem ismerem, így addig szoba se jöhet a személyes "randi kérés". Ma, miközben azon gondolkodtam, hogy mit írjak neki, véletlenül irtam egy like jelet... Ugye kitörölni nem lehet a chat üzenetet... Szóval a kérdésem igazából az, hogy, hogyan javitsam ezt ki, hogy ne tartson hülyének? Még nem látta az üzenetet, valószínűsítem, hogy reagálni fog valamit, csak azt nemtudom, hogy mire hivatkozzak, ha rákérdez :/

2015. máj. 12. 23:27
 1/6 anonim válasza:
a leírásod első felét nézve egy cipőben járunk, a második pedig... próbálj improvizálni
2015. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megpróbálom, de szerintem ez a hajó már elment sajnos, mivel elég furcsán fog hatni, hogy egy ismeretlen fiútól kap egy like jelet :/
2015. máj. 12. 23:33
 3/6 anonim válasza:
100%
Csak egy ötlet, de mi lenne, ha leírnád az igazat? Hogy véletlenül küldted azt a like jelet, mert épp készültél ráírni, hogy szimpatikusnak tartod, és szeretnéd megismerni.
2015. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Írhatod neki, hogy: Ne haragudj, hogy írtam, de az ujjam azt tette, amit a szívem mondott neki. Nagyon szimpatikus lánynak tűnsz és szeretnélek megismerni.

Kicsit nyálas, de a lányok szeretik. Légy bátor, ne félj a lánytól. Minden alkalmat ragadj meg, mert soha nem tudhatod, hogy mikor lesz még egyre lehetőséged.

2015. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző 2 tanácsa korrekt. Szurkolok. :D
2015. máj. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igazából azt találtam ki, hogy ezt írom neki:


-Szia, most vettem észre, hogy véletlen írtam neked egy like jelet. Miközben kerestem egyik ismerősömet az aktív emberek között véletlenül rád kattintottam, és amikor vissza akartam lépni, akkor rányomtam a like jelre. Remélem nem értetted félre :)

2015. máj. 13. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!