Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szep seggig ero pothajas vagy...

Szep seggig ero pothajas vagy szep termeszetes, szinten hosszu haju lany?

Figyelt kérdés

Ti vonzonak tartjatok ha egy lanynak szep!!en felrakott pothaja van de a hosszarol le ro, hogy nem az igazi? Plusz ami emogott a haj mogott van. Vagy egy szep termesztes haj ami novesztve lett derekig erore. Lehet h sokak szerint nincs kulonbsg de kivancsi lennek a ti velemensetekre is mert sokak szajabol hallom azt h a pothaj teljesen folosleges, es nagyon draga fenntartani.. a celkozonsgrol nem is beszelve. De kitudja, sajnos eleg szubjektiv a velemenyem es arra szavazok h egy lanynak legyen termeszetes a haja, ne a sz..r pothaja koltson szazezreket :-)


Regebben en is akartam de mar foloslegesnek tartom, 2 evig gyujtottem ra es mire meglett a penz hulyesgnek tartottam es inkabb leettem a jogsit :D sokkal ertelmesebb...


2015. máj. 13. 13:57
 1/6 anonim válasza:

Sztem a természetes sokkal jobb :)

19F

2015. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha eza döntő, akkor az már régen rossz
2015. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Masodik ez csak egy kerdes nem itt ul az eskudt birosag... ahekyett hogy egy ertelmes valaszt adtalnvna elfecsereled az energiadat hulyesgre. Koszonjuk!
2015. máj. 13. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom hogyan kell kezelni/rendben tartani a póthajat, vagy mibe kerül...de nekem a természetes haj jön be mind hosszra mind színre...pl derékig érő haj szép, de csalódás lenne ha "lecsatolná" :D
2015. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetes haj a legszebb,ha szép dús,nem az agyon vasalt,vékony szálú.A póthaj meg fúj!
2015. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Szep seggig ero pothajas"!!! Rola legalább annyit tudunk már, hogy szép a segge!
2015. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!