Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan emberekről, akiknek a neten az van kiírva arra, ahol tanultak, hogy: AZ ÉLET ISKOLÁJA?

Figyelt kérdés

Ismerkednél ilyennel? :D


Please, egy kort és nemet is írj!


2015. máj. 13. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 33N
2015. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán, mivel mindenhez IS értenek. Bizonyos dolgokhoz túlzottan
2015. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik, ismerkednék-e vele vagy sem, de inkább valami normális iskola legyen kiírva vagy semmi.
2015. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj! Menekülj! Menekülj!


35 éves férfi vagyok, azt látom, hogy kb ez a 35-40-es korosztály kezdi ezt előszeretettel kiírni, és eddig inkább az egyéb téren is problémás ezo-öko-bio embereknél láttam.


Nem zavar, ha valakinek nincs egyenesen doktorija, meg csilivili iskolái, de az emberek egy része vagy feltünteti a képzéseket hivatalos nevükön, vagy egyszerűen nem írnak be semmit (amivel szintén nincs gond), de ez az "élet iskolája" dolog általában az a típus, akinek nem nagyon van semmi végzettsége, cserébe nagyon agresszív azokkal kapcsolatban, akiknek van.



(ui: mindenek előtt megjegyzem, hogy magán vélemény, nem akarok általánosítani, tapasztalataim nem reprezentatív felmérésen alapulnak, de én attól még menekülök :))

2015. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján, én láttam olyat, akinek így volt kiírva: "az élet iskolálya", szó szerint. Ezek után inkább nem akarom taglalni, mi erről a véleményem...
2015. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Kicsit körbenéztem az ismerőseim között.

Az összes s.fej aki ezt írja.

Többnyire azok akik lusták voltak tanulni.

Érdekes módon akik önhibájukon kívül nem tanultak tovább, inkább nem írnak be semmit.

2015. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os: Ugyanez. Több ismerősöm van, akinek szakmája van, és nem tanult tovább. Mindegyikük vagy iskolát írt be, vagy semmit, de többségük nem titkolja ennek ellenére, hogy mit végzett, és én sem ez alapján ítélem meg őket, órákat tudunk dumálni egy-egy programon.


Viszont azok akik élet iskoláját írtak be, jellemzően örömmel postolgantak arról szóló eszmefuttatásokat, hogy a tanulás mennyire nem fontos, hogy milyen mocsok a világ, hogy csak a diplomásoknak terem babér, pedig isten bizony sosem néztem le senkit ezért.


Ez szerintem egyfajta önigazolás, amikor igazából magára haragszik, de ezt könnyebb a világra kivetíteni...

2015. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lököttek, s ha ezt a szemükre veted, megtudhatod, hogy még arrogánsak is. 25-f.
2015. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elég szánalmas húzás szerintem, és elég biztos vagyok benne, hogy tapasztalatlan, éretlen emberek írnak ki főleg ilyeneket, szóval még ironikus is. :)


21/F

2015. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Salamon Bálint válasza:
100%
Szánalmasak 37/f
2015. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!