Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan írjak rá egy lányra?

Hogyan írjak rá egy lányra?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy hogyan írjak rá egy ismeretlen lányra. "Szia, mizu?" az gáz, nem ? Lányok ti hogy szeretitek ha rátok írnak? Aki érdemleges válasszal szolgál annak küldöm a pénzenergiát!

#Facebook #nem akarok ide írni többet #woop-woop
2015. máj. 13. 20:54
1 2
 1/11 Chopen ***** válasza:
100%
"Szia! Van egy perced urunkra és megváltónkra, Jézus Krisztusra?"
2015. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

[link]



Vagy gyere le kapuvárra, mi megtanítunk a fiúkkal ;)

2015. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Én mindig kitalálok valami frappáns szöveget. Élőben valóban jobb ismerkedni, de vadidegeneknél tényleg egyszerűbb a facebook elsőnek.

Volt, hogy egy évet vártam mire a csajnak szülinapja lett, és akkor ráírhattam a szülinap miatt, így ez már egy lehetőség a beszégetésre. Olyabis volt, hogy eljátszottam mintha nem is neki akartam volna írni csask "véletlen" rá kattintottam. De olyan is volt mikor szépen elmondtam neki, hogy bocsánat a zavarásért, csak olvasom amiket kiírsz, és nagyon szimpatikus vagy. Nekem is hasonló a gondolkodásom, jó lenne végre valami értelmes emberrel beszélni.

Vagy írj rá, ha van közös kedvenc zenekarotok, bármi.

2015. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
85%
Lanyok mindenkepp szeretik ha rairnak viszont en pont olyan fajta lany vagyok aki nagyon utalja ezt a netes ismerkedest..de nyugodtan irj ra..ugyis tudni fogod a stilusabol hogy o is ugy all hozza ehez ahogy te vagy nemigazan(akkor hagyd a francba), viszont ha beszelgettek egy kicsit en mindenkepp elhivnam talalkozni mert tenyleg nemjo ez a netem ismerkedeses dolog.. Ja es a 'szia, miujsag?' Teljesen jo kezdetnek
2015. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem lesz pénzenergia srácok, gondolkodjatok jobban. -Lomini a tisztánlátó
2015. máj. 13. 21:00
 6/11 A kérdező kommentje:
3-as, 4-es megy a pénzenergia !!
2015. máj. 13. 21:01
 7/11 Chopen ***** válasza:
Írd neki, hogy szopásért pénzenergia! :D
2015. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kapna érte olyan pénzenergiát meg spirituális tisztításokat, hogy nem igaz.
2015. máj. 13. 21:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg ezt a videót, Odin, világ csicskája: https://www.youtube.com/watch?v=zvkzVNqRWng
2015. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A tisztánlátó képző főiskolán az egyik tanárom volt, de már akkor is kiemelkedő pénzenergiákat küldtem, és én lettem a tanára.
2015. máj. 13. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!