Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, egy ilyen lánnyal? :D

Fiúk, egy ilyen lánnyal? :D

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a hatalmas szépség, de figyelek magamra, hogy hogyan nézek ki, nem vagyok igénytelen. De nem is ez a fő kérdés, hanem a belső. Szóval, egy általában véve szomorkás, depresszióra hajlamos, heges csuklójú. De nevetni tudó, jó humorérzékkel rendelkező, megértő, (tudom ellentét, de mikor hogyan vagyok) vicces lánnyal, aki nagyon szeretne szeretve lenni összejönnétek? Nem pasizni akarok, csak véleményt kérni :D

2015. máj. 13. 23:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól kijönnék vele, tetszene, viszonozná az érzéseimet valamint ha tudnám szeretni akkor kétség kívül össze jönnék vele.
2015. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
ha szimpatikus, igen 19/F
2015. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
14%
nem ,az ilyen tőlem függne,mert túlságosan szeretnél,én meg téged nem és lógnál rajtam mindig.
2015. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ez attol is fugg mennyire gyakran jon ra a "depresszios hajlam es vagdalja e magat" :) 22/f bp
2015. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Minden további nélkül. És igyekeznék okot adni a mosolyra és a nevetésre. Ha ezt értékelni tudod és adott esetben viszonozni, akkor nem lehet probléma.
2015. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Elég korlátozott dolgokra vágyom, arra, hogy szerethessek, hogy viszont szeressenek, és hogy mind a ketten vonzónak találjuk a másikat...

Többnyire a viszontszeretés nem szokott összejönni...

:(

24F

2015. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
oszt mé vagy szomorú mond é gyermekem!
2015. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, általában a reménytelenség tör rám, ilyenkor konkrét ürességet érzek, és van, hogy napokig sírok, esténként remegve alszok el. Leginkább félek, hogy egyedül maradok > miért maradok egyedül? > miért hagynak el a többiek? > mi a hiba bennem? > miért nem vagyok elég jó? Ezek miatt szokott rám törni :)
2015. máj. 13. 23:57
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
"depresszióra hajlamos, heges csuklójú" << én kihagynám, sorry.
2015. máj. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
NEM!
2015. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!