Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16 évesen tudhatom, hogy...

16 évesen tudhatom, hogy aszexualis vagyok-e vagy csak még nem vagyok "érett"?

Figyelt kérdés
Persze rámondom rgy fiúra, hogy jól néz ki, nem bánnám, ha lenne egy barátom, de inkább a beszélgetni és csak úgy el lenni valakivel.Szóval a romantikázás jöhetne , viszont, ha barátnōim beszélnek a sexrōl mem tudok nagyon mit mondani(még szűz vagyok mondjuk). Egyszerűen úgy érzem, hogy nem vagyok "normális", de nem tudok dönteni. Ráadásul az érzelmi intelligenciám magas, de sose érzek kofejezetten szexuális vonzalmat. Bocsánat, ha kicsit furán fogalmaztam és egyetlen aszexuális embert se akarok megsérteni stb. 16 L

2019. jún. 9. 21:27
 1/3 anonim válasza:

A kérdésedböl kiszürve érettnek tünsz, bár nem ismerlek. Tehát nem arról lehet szó, hogy csak érettlen lennél a szexhez.

Az is lehet, hogy olyan vagy, akinek nincs szügsége olyan gyakran a szexuálitásra.

Nem vagyok szakértö, én csak erre tippelek.

16/F

2019. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tudhatod, persze. Én már 14 évesen tudtam :D

Az érettségedet így nem lehet behatárolni, bár vitatkoznék, hogy az érettségnek nincs köze ahhoz, hogy eldöntsd aszex vagy-e vagy nem. Nézz kicsit magadba, gondolkozz el, olvass utána a témának és döntsd el, aszex vagy-e vagy nem. Ha két-három év múlva rájössz, hogy mégsem vagy aszex akkor sincs semmi baj. Ha 16 évesen aszexnek érezted magad akkor annak érezted magad és cső, legalább kicsit jobban megismered önmagad.

2019. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudhatod. Egy heteroszexuális is tudja, hogy ő heteroszexuális, akkor is, ha még sose volt párkapcsolata.
2019. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!