Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lenéznétek az olyan lányt,...

Lenéznétek az olyan lányt, aki a legjobb barátjával veszíti el a szüzességét, nem szerelemből?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy úgy érzi, a legjobb barátjában bízik nagyon, sokra tartja, de nem szerelmes belé, csak vonzódik hozzá. Idegennel nem vesztené el, vagy olyannal, akit alig ismer. Szóval, ez lenézendő?
2010. júl. 31. 13:17
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
szerintem várj a szerelemmel, én ha még szűz lennék, ugyanígy veszíteném el ahogy most, mert az a legjobb. És szerintem késöbb meg fogod bánni. Meg gondolj bele, tönkre tennél egy barátságot ? Meg egy nőnek csak egy becsülete van ezt ne felejtsd el ;)
2010. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Ha 18 év előtt csinálná akkor én lenézném. De ha később, mert feszeng miatta akkor nem.
2010. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
utána mindenki ribancnak fog számon tartani, hogy csak úgy lefexel akárkivel.
2010. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%
én leneznem ...mert annyi esze van h mindenképpen el akarja veszíteni a szüzességet mert az a menő...szánalmas
2010. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem "akárki", hanem egy olyan srác, aki idősebb és már évek óta ismerem, nem közömbös, de nem szeretem szerelemből. És nem tartanának r.bancnak, mert tudod, nem terjeszteném.
2010. júl. 31. 13:24
 6/21 A kérdező kommentje:
Egyébként nem akarom mindenáron megtenni, de megfordult a fejemben.
2010. júl. 31. 13:25
 7/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nézném le. Sőt, kissé izgató a dolog.
2010. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
és abba belegondoltál hogy lehet lesz majd egy nagy szerelmed aki 100X jobban megérdemelné hogy neki add oda a szüzességed mint egy szimpla barátnak? Nem akkora teher szűznek lenni, bár a mai fiataloknál sajnos az a menő, hogy ki hánnyal csinálta, nem az, hogy még szűz valaki!
2010. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
most lehet hogy így gondolod,de holnap meg találkozol valakivel/rájössz hogy végig ott volt az orrod előtt valaki,akibe beleszeretsz. sokkal jobb olyannal elveszteni.amikor nem kell azon gondolkodni hogy mit hogy csinálj,mert minden jön ösztönösen.nekem tuti nem menne érzelmek nélkül. szerintem várj még vele.a barátságotokat is elrontaná,és szerintem egyáltalán nem szégyen ha valaki szűz.
2010. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Értem.
2010. júl. 31. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!