Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom megujjazott, és egy...

A barátom megujjazott, és egy kicsit véreztem utána! Megvan még a szűz hártyám? Szűz vagyok még? Így is fog fajni az első együtt lét?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak orvos tudná megmondani biztosra,hogy megvan e még.Igen szűz vagy mindaddig míg a barátod behelyezi a péniszét.Lehet.Nem mindenkinek fáj az első.
2008. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagy egészen addig, amíg a fiúd beléd nem helyezi a péniszét. Viszont azt lehetetlen megmondani így, hogy van-e szűzhártyád. Ugyanilyen nehéz kérdés, hogy fog-e fájni az első együttlét. Ez változó. Van akinek igen, van akinek nem.
2008. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Velem is volt ilyen! Megvan a szűzhártyád ne aggódj csak kicsit felsértett valamit nem biztos h a szűzhártyát. De a kérdésedre válaszolva igen ugyanúgy fájhat nem mindenkinek fáj annyira nekem pl nagyon fájt. De ez változó. :S:D:D
2008. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát, kb másfél éve veszítettem el a szüzességemet, előtte csak ujjazva voltam... az is fájt... meg azóta amúgy nem olyan gyakran feküdtem le fiúval, csak ha volt pénzünk gumira... szóval nekem pl a behelyezés mai napig fáj...
2008. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!