Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fáj a szűztelenítés?

Mennyire fáj a szűztelenítés?

Figyelt kérdés
Milyen fájdalomhoz bírnátok hasonlítani?
2010. szept. 16. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ezt így elmondani elég nehéz,és nem nagyon lehet,de olyan feszítő érzés,mintha valami belüről nyomna szét,de nyugi,annyira nem vészes. :) Lazulj el kellőképp,légy nedves,és minden rendben lesz. :)
2010. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek fáj ám. Ha ellazulsz, nem görcsölsz rajta, nedves vagy, akkor sztem nem fog fájni, nekem sem fájt, nem éreztem semmit, nem volt semmi fájdalom, semmi. De ha fáj sem lehet olyan vészes.
2010. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Egy sima amputációnál semmiképpen sem jobban.
2010. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Juj a szótól kirázott a hideg. Hát mintha egy tompa tárgyal átszúrnának valamit rajtad. Hát nekem eléggé fájt, de inkább azért, mert rágörcsöltem. Ha a mostani barátommal lett volna, biztos nem fájt volna!
2010. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod rendesen felizgat és már lelkileg is érett vagy a dologra, akkor egyáltalán nem fáj, mert kitágulsz rendesen és alig várod,hogy belédhatoljon!
2010. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
nekem személy szerint nem fájt. :) de szerintem nekem elösször át se szakadt, mert nem véreztem csak másodszorra. de akkor se fájt. ha benedvesedsz rendesen és nem görcsölsz nincs gond. :) vagy még használhatok sikositot is. ha mentolosat vagy vmi extrát használtok akkor kellesem érzés is párosul hozzá. :)
2010. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nekem se fájt egyáltalán:) 20f

A barátnőmnek picit. Ha tényleg vágysz rá (ami nélkül semmi értelme belevágni) akkor nem vészes.

2010. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

barátnőmmel ma veszítettük el a szüzességünket és azt mondta h az eleén fájt amikor beraktam neki aztán 2-3 perc és a fájdalmtat meg sem érezte és jó érzés olt neki

amikor elkezdtük 1 ujj fért csak be amikor végeztünk 2 ujat tisztán könyen szinte becsúszott

2010. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem, tudom hogy hülyén hangzik de olyan volt minta egész tenyérrel akartak volna benyúlni.De ha szolsz a barátodnak hogy először csak kicsit tegye be majd lassan tologassa egyre inkább beljebb lesz!és úgy nem is fog fájni.Vagyis nekem nem fájt úgy!DE megér egy próbát!rem segítettem a kérdésben!!
2010. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt, nagyon benedvesedtem és könnyen csúszott:D jah és előtte megujjazott a barátom.
2010. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!