Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, szeretitek ha egy lány...

Fiúk, szeretitek ha egy lány szűz? Tehát hogy te vagy az első neki?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Igen.
2008. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
24%
hát én fiú vagyok és szeretem ha egy lány szűz mer ha még megdugnád akkor te irányítanál és nem ő.de ha te már dugtál akkor neked könnyű dolgod van.
2008. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Ez egyéni ízlés kérdése, de részemről nem szeretem.
2008. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Természetesen szeretjük. :) A barátnőmmel együtt veszítettük el a szüzességünket és ez szerintem nagyon sokat jelent mindkettőnknek. Azt viszont nem tudom, milyen lenne, ha valaki mástól venném el, most Ő az első és egyetlen számomra és remélem ez így is marad...nem merem tőle megkérdezni, mit gondol erről, mert félek, hogy félreértené... :P
2008. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem egyáltalán nem ciki vagy fura, ha megkérdezed.. ne legyen ez tabu köztetek: )

dejó úgy örülök, hogy vannak még rendes emberkék: )sok sikert nektek

2008. dec. 27. 15:10
 6/16 anonim válasza:
100%

Nézőpont kérdése!Én pl:szeretem ha az meg azt is ha nem az!

Ha az akkor izgalmas mert én mutatok neki új dolgokat és általában ez tetszik is a lányoknak ,de ha nem az akkor lehet én tanulok új dolgot és a nem szűz lánynak már nem nagyon kell a dolgokat megmutatni lehet hogy ő akar vezetni és én ezt hagyni is szoktam mert van amikor nagyon jól sül el a dolog!!de ezt majd megtapasztalod te is!!!!És utána sztem ez lessz neked is a véleményed

2008. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennél sokkal fontosabb, hogy kedves, jó természetű, és nincs semmi oktalan korlátja (pl. nem bigott vallásos, nem túl szégyellős, nem kényszeres, stb).
2008. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha szerelem van, akkor ez lényegtelen. Mindkettőnek vannak előnyei.
2008. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint igen.
2008. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok, de... Szeretem a szűz / tapasztalatlan, de lelkes pasikat. És ők többnyire becsülik a tapasztaltabb lányokat. Persze ha tényleg szerelmes pasiról beszélünk, akkor nem számít.
2008. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!