Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tapasztalt lánnyal fogom...

Tapasztalt lánnyal fogom elveszíteni a szüzességem. Nem tudja rólam, szed tablettát, és gumi nélkül akarja csinálni. Szerintetek gumi nélkül nem fogok jobban besülni? Előbb elmenni. Vagy nincs összefüggés?

Figyelt kérdés
fiúk, lányok, saját tapasztalatot is írjatok, ha van, ne csak jótanácsot. tartós kapcsolata volt, fertőzések kizárva... 20F
2010. okt. 4. 23:39
1 2
 11/19 anonim válasza:
recsizz párat mielőtt odamész/odajön
2010. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11,33 vagyok. Jó, de mit csináljak, ez az igazság. :)

Akkor mondom másképp: igen, volt (van) folytatás, majdnem 3 éve együtt vagyunk.


Elvileg jobb gumi nélkül, de ha úgy hamar elmész, óvszerrel meg csak a nő után, akkor az utóbbi a jobb.

De hidd el, tapasztalat, hogy az első 1-2 alkalommal nagyon mindegy, nem fog sokáig tartani. De ha nem mondod el ennek az okát a csajnak, nem lesz folytatás, mert nem fogja érteni, azt hiszi, simán nem vagy jó. Pedig lehetsz jó, csak bele kell jönnöd.

Arról nem beszélve, hogy ha tapasztalt és tapasztalatlan partner kerül össze, akkor a tapasztaltnak kell vezetni, akkor is, ha ő a lány. Ha ezt nem tudja, tőled fogja várni a csodát, ami 100%, hogy elmarad. Ha pedig tudja, akkor jobban odafigyel rád, elnézőbb, türelmesebb.

Ha nektek csak egy d*gás kell, akkor essetek egymásnak. Ha tartósabb és mélyebb dolgot szeretnétek, muszáj beszélni a dologról.


Úgy hallottam (nálunk ilyen nem volt), néha az is előfordul, hogy a pasi "leblokkol". Ha a partnered nem tudja, hogy szűz vagy, ez baromi kínos mindkettőtöknek. Ha tudja, akkor semmi gáz, természetes az ilyen, türelemmel át lehet segíteni a partnert, nem marad kudarcélmény, ami később lelkileg hátráltatná az eseményeket.

2010. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Amon- nak igaza van, ha tudja, hogy még szűz vagy, Ő is úgy áll Hozzád és emlékezetessé fogja tenni. Sajna én csak utána (orgazmusa után )tudtam meg, hogy szűz volt még. Nagyon bánom, hogy nem tudtam előbb, mert akkor sokkal jobban figyeltem volna rá, hogy emlékezetes maradjon számára. Bár így is az valamennyire, csak együtt élünk több, mint egy éve. Közös életet, családot tervezünk már! :)
2010. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

"tartós kapcsolata volt, fertőzések kizárva..."

És ha félrelépett az előző párja? Nem tudhatod. Fertőzések egy része nem is látszik.

(Tudom, hogy most úgy sem fogod megkérni vérvételre, de egyáltalán nem árt. Nem kerül semmibe. Nekem is sok évbe telt rávenni magam, és minden partnerem arra, hogy tesztet csináljon, de visszagondolva, hamarabb se ártott volna.)


Amúgy nem a gumitól függ, hogy hamarabb elmész, vagy sem, hanem a lánytól. (Nálam egyik lánnyal gumival 2-5 perc, nagyon zavart. Másikkal gumival és gumi nélkül, fél óra.)

2010. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

11:19 vagyok



ma 11:17 Nagyon jól írtad le, pontosan így van.


Ha nem tudja a dolgot és hamar elmész bármi rosszra is gondolhat, hogy miért történt. De , ha megbeszélitek, mindkettőtöknek jobb lesz. Neked emlékezetes, neki pláne, mert vezethet - taníthat! :)

2010. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

*Amúgy nem a gumitól függ, hogy hamarabb elmész, vagy sem, hanem a lánytól.


Kifejtenéd ezt bővebben? Nagyon érdekelne. Mitől függ? Mit kell csinálnia a lánynak vagy mit nem?

2010. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

"Kifejtenéd ezt bővebben? Nagyon érdekelne. Mitől függ? Mit kell csinálnia a lánynak vagy mit nem?"


Minden lánynak más a hüvelye - hol, és mennyire szűkül, tágul. Pontosítok: nem "csak a lánytól" függ ilyen szempontból, hanem hogy hogyan illetek össze.

(Első és leghosszabb kapcsolatomban mindig nagyon hamar elmentem, elkönyveltem magam szerencsétlennek. Utána jöttem rá a többi lánynál, hogy csak vele voltak "gondjaim": túlságosan ingerelte a szerszámom, bármilyen pozícióban, pedig nem volt különösebben szűk a partnerem.)


Ebből a hozzászólásomból a kérdező ne vonjon le még következtetéseket: ahogy többen is írták hamar el fogsz menni első (jó)pár alkalommal :) Csak a lány tudjon róla, hogy még tapasztatlan vagy.

2010. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ha hosszabb távú kapcsolatban gondolkoztok, még össze is fog kötni Benneteket az első szeretkezés. Ha emlékezetessé teszi a Barátnőd.
2010. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor vállald gumi nélkül, ha a becsúszó babát is elfogadjátok.
2014. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!