Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én még szűz vok, szoktam...

Én még szűz vok, szoktam masztizni, de eddig csak csikló orgazmusom volt, és régóta kíváncsi vok h milyen a hüvely orgazmus és ma csak ujjaztam magam és ugy volt orgazmusom, akk az hüvely orgazmus volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ha csak a hüvelyedet izgattad, a csiklódat nem, akkor ez hüvelyi orgazmus volt. Gratulálok hozzá!
2010. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kriszti83 ***** válasza:
Az volt. De nem értem, miért szakítod át magadnak a szűzhártyádat, miért nem vársz meg vele egy pasit...
2010. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ahhoz elég hosszú ujjak kellenének h átszakítsa a szűzhártyáját!!!
2010. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mert ez most azt jelenti h átszakítottam? 2 ujjal csináltam és egyeltalán nem fájt, ha átszakítottam vna akk az fájt vna nem?
2010. okt. 13. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fáj. Nekem sem fájt. De ujjal nem szakítod át. Az nem rögtön a hüvely elején van. Ha tárgyat használsz. Valami hoszabbat, akk átszakadhat. De így...
2010. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindjárt jelentkezik pár kommenter, hogy átszakítsa.

Amúgy igen az volt. Az első barátnőmnél nyelvvel is el tudtam érni, hogy hüvelyi orgazmusa legyen, persze közel sem volt neki annyira jó, mint amikor végigértem benne, úgyhogy még te sem tudod, hogy valójában milyen.

2010. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kriszti83 ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok:


Szűzhártya


"A szűzhártya gyermekkorban a hüvelybemenet peremén húzódó vékony hártya, mely részben eltakarja a hüvelyt. Felnőtt korban ennek a hártyának maradványai gyűrűszerű képletet alkotnak."


Szóval?!

2010. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kriszti83 ***** válasza:
2010. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú baddd meg!!! Akk én már 5 éves korom óta nem vagyok szűz. Egyszer megvakartam a bejáratnál uh júúúúúúúj.
2010. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!