Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez baj? (Lent. )

Szerintetek ez baj? (Lent. )

Figyelt kérdés
Én ugy érzem készen állok hogy elveszítsem a szüzességem egy olyas valakivel, akit nagyon szeretek.De csak 12 éves vagyok.Ez baj ? :S
2010. okt. 27. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
80%
ja
2010. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
igen baj....még nagyon fiatal vagy,várj még!!!Nem kell úgy elsietni a dolgokat.....!
2010. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
gáz, gyerek vagy. a szervezeted még nem elég érett ehhez. mégha te ugy is érzed készen álsz rá. ha ennyire így érzed akkor gondolkodj kicsit érettebben...
2010. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretném :( és már kívánom is :(
2010. okt. 27. 19:18
 5/87 Moonwish válasza:

Az hogy késznek érzed magad az egyáltalán nem baj. Viszont gyerekfejjel elronthatjátok az egészet ha nem figyeltek oda.


Első nagyon fontos dolog: Legalább fél éve legyetek együtt. Akármilyen máglyaként lángoló szerelemről se lehet megmondani ennyi idő előtt hogy milyen komoly. Főleg nem gyerekként.


A második a kellő védelem. Lehet hogy még fiatalok vagytok és még nem is vagytok ivarérettek, de attól még betegséget így is kaphattok. Ne félj bemenni a gyógyszertárba egy kondomért. A patikás inkább odaadja neked, minthogy úgy aludjon el hogy tudja nem védekeztek.


Biztos sokszor olvastad már, de ez egy komoly döntés. Egész életetetkeb fogtok erre emlékezni, tegyétek különlegessé azzal hogy elég időt szántok felkészülni rá.

2010. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim válasza:
Lehet koránérő típus,fiú vagy vagy lány????
2010. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
Kamu... Sokan ennyi idősen nem is maszturbálnak.
2010. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 A kérdező kommentje:
A barátom már tapasztalt.és tudom hogy vigyázna rám.már több mint fél éve együtt vagyunk.lány vagyok
2010. okt. 27. 19:20
 9/87 A kérdező kommentje:
sajnos nem kamu.és ennyi idősen már általában beszélnek a szexről..
2010. okt. 27. 19:22
 10/87 Moonwish válasza:
Másrészről 14 éves korig érdemes várni legalább. Mivel jogilag ezután már nincs következménye (feltéve, ha beleegyezel). Ha meg nagyon türelmetlen vagy ott van a petting. Annak semmi gondja ha 12 vagy és orgazmusod lehet orálisan is. Ha meg nem tud így kielégíteni a párod, lehet nem is olyan tapasztalt, vagy nem is illetek annyira össze.
2010. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!