Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most miért baj az, hogy ha én...

Most miért baj az, hogy ha én olyannal akarom elveszíteni aki szintén szűz?

Figyelt kérdés

16F vagyok és szűz.Nem volt még barátnőm pedig lehetett volna,de mindig olyan aki már volt fiúval és engem kiráz a hideg,ha ilyennel veszítem el :S

Sokan mondták,hogy ez f@szság,de én így vagyok vele ? Ez olyan nagy baj ? Én szerintem az úgy jó,ha mind2-en szüzek vagyunk :)

De mivel 16 vagyok nem nagyon találok már szintén olyan lányt aki szűz =/ Pedig csak 16 éves lányokról lenne szó :@:@

Volt már,hogy azért nem jártam egy lánnyal mert már nem volt szűz =/

Pedig tetszett,de neeem. Elkapott a hányinger.

Ha már nem leszek szűz akkor már nem lesz ez,de ez valamiért így van velem =/ Ez baj ?


2010. nov. 29. 21:44
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

Az szép dolog, ha mindkettőtöknek az első a másik.

Viszont túlzásba se kell esni. Hányingernek meg azért tényleg nem kéne lennie :)

2010. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

nem, tök természetes

először senki sem akar használt ruhát hordani

2010. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jóóó nem úgy van hányingerem :) Csak akkor ha már tudom,hogy mindenki át ment rajta :S
2010. nov. 29. 21:51
 4/20 anonim válasza:
100%

Mondjuk az tényleg különbség, ha a fél város átment rajta, vagy pl volt egy komoly barátja és úgy történt.

Egyébként szerintem senki nem örülne, ha a barátnőjéről kiderülne, hogy már nem szűz.

2010. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

"Elkapott a hányinger."

"ha ilyennel veszítem el :S "


Savanyú a szőlő? Szerintem csak félsz, hogy egy nálad tapasztaltabb lánnyal nem tudnál mit kezdeni...

2010. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Ja és az, hogy valaki nem szűz, nem jelenti azt, hogy ribanc...
2010. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

Áááá szerintem nem erről van szó.

Csak belegondol, hogy adott esetben a szerelme már egyszer ugyanolyan gyengéd volt egy fiúhoz és ugyanúgy örömet szerzett, mint neki.

2010. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Pontosan. Nem tudok beletörődni,hogy egyszer már valakivel együtt volt =/

És az a baj,hogy minden egyes nappal egyre rosszabb,mivel lehet,hogy az a lány akivel járhattam volna, összejön valakivel =/ És hát most leszek 17 Februárban és hát 13 éves lánnyal soha nem jönnék össze 16-17 éves szűz lány meg hát... =/

Felejtős.

2010. nov. 29. 22:11
 9/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, 20L vagyok, és egy csomó hasonló korú barátnőm van, aki még szűz (én is). Nem igaz, hogy nem találsz a 16 évesek között szüzet. Nagyon rossz környezetben lehetsz, ha már minden csajon átment vki...

Amúgy meg szerintem szerelmes nem voltál még, mert ha az ember szeret valakit, akkor nem érdekli, hogy előtte hány emberrel volt, elfogadja olyannak, amilyen ( mondjuk nem jó döntés, ha egy r.banccal jön össze, de hát a szerelem tényleg vak). Addig nem is érdemes lefeküdnöd valakivel, amíg nem vagy belé szerelmes. És 16 évesen nem ciki szűznek lenni. 20 évesen sem az.

2010. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tudom... Nekem is azt mondják,hogy azért nincs bnőm mert az eszemre hallgatok és nem a szívemre =/
2010. nov. 29. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!