Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves vagyok ésmég soha nem...

24 éves vagyok ésmég soha nem volt kapcsolatom, soha nem volt élményem csókban sem szexben se semmi egyébben. Véget érhet valaha ez a sikertelenség? (nyilván ti sem tudhatjátok, de valamelyest jó ha kiírja magából az ember)

Figyelt kérdés
193 magas vagyok 80 egynéhány kg, sportosabb felépítésű, barna haj, kékes szem,és sokat próbálkoztam, kint "terepen" illetve interneten, fórumokon, először csak haverkodásból, illetve volt sok konkrétan ami -nél eleve kimutattam mit szeretnék, egyik sem vált be nálam.(sajnos elég baj). és ennyi idősen már rossz egyedül. (értelmesebb hozzászólásokat várok, kösz) egyébként nem vagyok egy teljesen visszahúzódó alkat, helyzet válogatja.
2010. dec. 1. 13:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
És miért a szüzesség kategóriába írtad ezt? :) Mert, ha csupán annyi a célod, hogy elveszítsd a szüzességedet, akkor persze, hogy az igényesebb nők nem állnak veled szóba, ha ezt megérzik rajtad. Az igényetelenebbek meg ugye lehet, hogy neke nem jönnek be. Ne görcsölj ezen. Majd jön, ami jön.
2010. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
76%
lehet még barátnőd,csak valami újjal próbálkozz be náluk!!hidd le hogy sikerülni fog.nem így kell felfogni és ne szomorkodj!
2010. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

Pedig így első olvasásra nincs veled gond. :)

Sablonszöveg, de... Nem lehet, h rossz típusnál próbálkozol?

20L

2010. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk ahogy leírtad magad én is csodálkozok rajtad ! de viszont véletlenül nem teszed tul magasra azta elvárási mércét hogy ki tudja hogy jöttek már veled volna össze csak hát te nem éppen rájuk vágytál

.Mondjuk jó legyen az embernek izlése meg válogasa meg kivel áll össze de sajnos van egy olyan határ mikor azt kell mondani hogy talán nem olyan tökéletes de megbrobálom vele és nem keresem görcsösen az igazit . viszont pont multkor beszéltem barátnőmmel együtt hogy lehet kibirni ha vkinek 20 felül még nem volt szexuális kapcsolata és mi arra jutottunk hogy az illető vhogy birja hisz még nem tudja hogy milyen .Mindenesetre én nem birnám főleg ha férfi lennénk 24 évesen.De sok sikert hogy minél előbb össze jöjjél vkivel

2010. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy csúnya az arcod vagy nincs humorérzéked.
2010. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
utolsónak: azért ennél bonyolultabb lehet a képlet.
2010. dec. 1. 17:56
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Nézd én hasonló cipőben vagyok mint te, csak lányban, és az én meglátásom a következő: én sem vagyok se csúnya, se kövér, se buta, még sincs szerencsém a szerelmi dolgokban. Ez vagy összejön vagy nem, egyszerűen nekem vannak olyan elvárásaim a férfiakkal szemben, amit a mai tömeg, médián nevelkedett pasik nem képesek megütni (nem extra dolgokra gondolok). Aki közeledett hozzám, az nekem nem tetszett, aki meg nagy néha nekem tetszett annak én nem. Én már kerestem magamban a hibát, de nem hiszem, hogy ezen múlik, egyszerűen ezt dobta a gép. Ahhoz, hogy valaki a magához passzoló személyt megtalálja, jó nagy adag szerencse is kell. Másik részről, lehet sok ember kapcsolatban van, de soha nem tudhatod milyen az a kapcsolat, lehet ha nincs ló szamár is jó elven működik (környezetemben ezt elég sok embernél tapasztaltam), stb. Szóval, ha igaz amit leírtál, az alapján nem hiszem, hogy veled van a gond, max annyi, hogy nem vagy elég kezdeményező a lányoknál, vagy tényleg rossz célcsoportot közelítesz meg. 23/L
2010. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
kösz a választ utolsó.
2010. dec. 1. 19:50
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

az én párom 20 évesen is így gondolkozott... aztán véletlenül összefutottunk :)

Ne add fel, csak ne görcsölj rajta :)

2010. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ez nyilván nem társkereső, de nincs itt az olvasó (lány/nők) közt oylan aki szeretne beszélgetni, illetve hagyja magát megismertetni, és nem tol el magától?
2010. dec. 1. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!