Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » LEszeretnék feküdni a barátomm...

LEszeretnék feküdni a barátommal ő is velem hogy kezdjek hozzáá?

Figyelt kérdés
vagy mit csináljak.. még szűz vagyok és nagyon izgulok..és olyat nem kérek hogy fog jönni magától.. szóval mit csináljak vagy hogy mii ?? kicsit zavart a kérdés de remélem értitek
2010. dec. 27. 23:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
hány éves vagy?
2010. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
az nem lényeg:D
2010. dec. 27. 23:38
 3/19 anonim válasza:

Csak lazán!

Minden fog menni! ;) Nem szabad parázni! És csak akkor feküdjetek le,ha biztos vagy benne! A barátod is szűz? Mert ha nem akkor majd ő fog vezetni.. de ha ő is szűz akkor meg ő is fog izgulni nyugi! :)

Ha szeretitek egymást akkor minden rendben lesz.. és jó lesz hidd el! Csak arra kérlek,hogy védekezzetek! :)

Közben csókolóztatok, simogassátok egymást..az még jobban fokozza az élményt!:)

Megkérdezhetem hány éveske vagytok?

2010. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne tudni, hogy hány éves vagy, mert attól is függ h mit csinálj...
2010. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Funktasztikus ***** válasza:
vetközz le odáig tom:D
2010. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

14:$

a barátom már nem szűz.

2010. dec. 27. 23:44
 7/19 anonim válasza:

Tényleg jönni fog magától...

Biztos fura lesz, szerintem tuti t eleszel alul, szóval kb csak feküdnöd kell :D

Úgyis első alkalom, pasid se várja el, hogy annyira hűdeaktív legyél...

2010. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác? Amúgy meg majd ő vezet, csak szólnod kel neki, ha valami nem esik jól, hogy tudja hogy neked mi a jó.
2010. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

14éves :D

de én annyira parázok.. :ss

mi van ha nem tetszik majd neki vaagy az én testem nem tetszik neki vagy ajj nem is tudom..:/

2010. dec. 27. 23:51
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha szereted és ő is szeret, akkor ne parázz. Amúgy nem vagy még ehhez fiatal? Csak azért kérdezem, mert egy barátnőm huga lefeküdt a barátjával (15 éves) és közölte, hogy: "fura volt, mert benne még nem járt fasz." Szóval szerintem, még fiatal vagy, de ha tényleg úgy gondolod, hogy le akarsz vele feküdni akkor azt teljes odaadással tedd és ne félj nagyon.

L/20

2010. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!