Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » :/3 hónapja színlelek orgazmus...

:/3 hónapja színlelek orgazmust pettingnél. Még mindketten szüzek vagyunk. Elmondjam Neki, vagy összetörne?

Figyelt kérdés
6 hónapja járunk, 3 hónapja pettingelünk. Szexel még várok egy kicsit. Még sosem sikerült elmennem, ha magamnak csinálom akkor sem, de nem akarom megbántani, mert tényleg eszméletlenül jól csinálja, de valahogy nem megy :( Lelkiismeret furdalásom van amiért hazudok Neki, de ha elmondanám akkor meg azért lenne, mert megbántottam. Mostmár ne mondjam el? Színleljek tovább, hátha összejön? Lányok!Ti mit tennétek? Fiúk, ti melyiknek örülnétek jobban? Megsértődnétek hogy hazudtam nektek? 15/L
2011. jan. 5. 17:01
 1/9 anonim válasza:
Őszintén? Én nem mondanám el. Majd ha szexre kerül a sor, akkor lehet olyanokat élvezel, hogy elfelejted ezt a "kellemetlen" blöfföt.
2011. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

15 évesen ? hát gratulálni tudok ... gondolom ez a pasi is idősebb mint te .


amugymeg ne mond el neki mert ahogy tippelem a pasi 17feletti és az gáz hogy nem tud kielégiteni valakit (főleg ha 15 éves )..

2011. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

még magadnak sem sikerült??

azt sem tudod milyen, de már szexelni akarsz..

mindenképpen beszéld meg vele.

2011. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó: nem, nem akarok még szexelni, de ezt le is írtam... másodiknak pedig:17. És ha magamnak sem megy valószínűleg nem az ő hibája. Élvezem, bizsergés, stb. aztán abbamarad és semmi. :/. És volt már barátnője akivel sikerült. Nem Őt kéne leszólni, nem erről szól a kérdés.
2011. jan. 5. 17:14
 5/9 anonim válasza:

17:11-es vagyok

nem szóltuk le a barátod, de amíg magadnak sem megy, nem tudod mitől jó, hogy mondod meg neki, hogyan csinálja, mitől jó neked?

2011. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen még nem vagy érett a dologra valószínű, ennyi. Az, hogy kamuzod, hogy élvezed, az meg téged minősít, eléggé rosszul esne, ha a párom átverne. Lehet ott hagynálak, nem kötelező főleg fiatalon olyan mellett lenni, aki hazudozik.
2011. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sabina1991 válasza:
szerintem meg ne mond el neki. de peldaul mi izgit fel gyere ra. nezzel videokat nem kell tudni rola senkinek nezd meg h mi izgat fel onnan es probald meg neki mondani h probaljuk mar meg ... es elmondod a szavaiddal.
2011. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hazugságra nem épülhet egy kapcsolat, és akkor még mások is bíztatnak, hogy ne mond el...?! Szerintem mindenféleképpen el kell mondanod. Meg fogod unni a folyamatos színlelést egy idő után... Ha ennyire nem bízol a barátodban,vagy inkább erre se tartod méltónak, hogy elviselje te még nem éltél át orgazmust, akkor lehet nem vagytok egymásnak valók...

Bár, ha igazán szeret, és tévedek (remélem), mégis egymásnak valók vagytok, akkor meg fogja érteni miért tetted. De ahhoz el kell neki mond, hogy még egyedül se sikerült, és csak miatta színlelted (mert gondolom, azért, hogy ne csalódjon...). Lehet, kicsit mérges lesz, de ha nem kommunikáltok, akkor tényleg bukott ügy az egész...:/ Szerintem.

Bocsi, ha kicsit agresszív lett.

19/L

2011. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudod van az, hogy a nők színlelik az orgazmust, a pasik meg azt színlelik hogy ez érdekli őket.
2011. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!