Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Maszturbalasi tippek?

Maszturbalasi tippek?

Figyelt kérdés
13 eves, szuz lany vagyok. szeretnek mar maszturbalni, de nem szeretnem atszakitani a szuzhartyamat, mert ciki lenne anyuval menni a nodokihoz, s o meg azt mondja h mar atszakadt..... nem tudom hogy csinaljam. multkor lecsavartam a zuhanyrozsa fejet, es a csiklomhoz tettem, aztan a lyukamhoz. elegge nagy volt a nyomas, es faj mikor bement a viz..atszakadtatott-e ettol a hartya???meg nem menstrualok..meg kene varjam a menstruaciot mielott nekikezdek masztizni??? es milyen modszerek vannak meg ....ja es egy utolso kerdes: ha nem ujjazom magam, el lehet erni orgazmust??? (bocsi h tul sok a mellebeszeles, de kerlek valaszoljatok)
2011. márc. 6. 18:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Na akkor kezdjük előröl.

Nagyon rossz ötlet volt ˝oda˝ tenni a zuhanyrózsát.

Ha semmiképp nem szeretnél benyúlni, akkor a csiklódat izgasd. Ha bátrabb vagy, akkor egy ujjal be is nyúlhatsz.

2011. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 freddyk015 válasza:
21%
simán csak simogasd a csiklód, a hüvelyed még ne piszkáld, vagy nyalasd ki magad velem :P:P:P
2011. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
ja igen, lovaglasra is szoktam jarni...azt olvastam hogy lovaglas altal atszakadtah a hartya. ez igaz??
2011. márc. 6. 18:28
 4/30 anonim ***** válasza:
97%

1.: a nődoki nem mondhatja el anyudnak, h átszakdt-e a szűzhártyád

2.: valszeg anyud is csinálta

3.: ne zuhanyrózsával kezdd, hanem az ujjadat használt, nedvesítsd be, keresd meg a cisklód, és izgasd, hidd el, érezni fogod, hogy mi a jó, a hüvelybemenet fölött van, esetleg keresd tükörrel, ha nem találod.

4.: a masztival nem kell megvárnod a menstruációt

5.: erre a kérdésben a 3. pontban már váalszt adtam ;)

remélem segítettem

üdv

2011. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Kívül nyugodtan simogathatod a puncidat és a csiklódat.
2011. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
mert volt annyira rossz otlet ''oda'' tenni a zuhanyrozsat?
2011. márc. 6. 18:32
 7/30 anonim ***** válasza:
54%
Azért, mert nem szabad, hogy a hüvelyedbe víz kerüljön.
2011. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
mert nem??
2011. márc. 6. 18:37
 9/30 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, és kb. 2-3 hónapja nincs menzesz, mondjuk még kezdő vagyok , mert augusztusban volt az első havi és azóta kb. 3-4-szer, most akkor a kimaradás ez miatt lehet?:S
2011. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Leírom, hogy én hogy masztiztam a te korodban:


Van, amikor három párnát egymásra tettem, rájuk borítottam egy törölközőt, és meglovagoltam. De volt, amikor kicsit tovább akartam húzni:


Kezdd el simogatni magad, melleidet, combodat... Ha már kezdesz bemelegedni, akkor nyúlj a csiklódhoz, körözz rajta, izgasd, ahogy jól esik. Ha érzed, hogy kellőképp be vagy nedvesedve, és ki is vagy tágulva ( ezt ellenőrizheted akár egy tükör segítségével, de semmiképp sem ülve, hanem fekve nézd meg), akkor egy ujjadat (nekem először a kisujjam volt) becsúsztathatod a hüvelyedbe. Én évekig csináltam ezt, és a hártyának nem lett semmi baja. MAjd lassan kezdd el mozgatni a kezed a hüvelyedben, miközben a másik kezeddel a csiklódat izgatod. NAgyon jó érzés! Ha kell még tipp, vagy tanács akár masztival, ujjazással... kapcsolatban, akkor bátran írj :)

2011. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!