Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha már átszakadt a szűzhártyám...

Ha már átszakadt a szűzhártyám (petting miatt) és nőgyógyászhoz kell mennem, mit mondjak? Anyámék nem tudják. És mi van ha a doki azt fogja állítani hogy már elveszítettem? Biztos köti az orvosi titoktartás?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert szülők is ott lesznek? Nem hinném, hogy félned kell:)
2011. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel akár sportoláskor is átszakadhat, mondassz amit akarsz.
2011. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1) millió más oka lehet

2) titoktartás köti

3) nem hiszem h érdekelné

2011. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem,anyu nem jön be de félek hogy ha az ő orvosához megyek én is,egyszer elmondja.Vagy szólnom kéne az orvosnak hogy ne mondja el neki?...
2011. ápr. 4. 22:45
 5/12 anonim válasza:
100%
A nőgyógyász tudja, hogy nem csak szex alkalmával lehet elszakítani a szűzhártyát. Mivel ez a munkája. És nem is mondhatja el szerintem ha csak nem valami komoly dologról van szó. Én is voltam orvosnál amikor még kiskorú voltam. És jött velem a szülőm, és a beleegyezése is kellett (gyógyszer), de a vizsgálaton nem volt bent, és utána sem mondott erről neki semmit az orvos.
2011. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
am hány éves vagy h ilyen poti dolgokon aggódsz? :D
2011. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Más oka is lehet, de tökre nem érdekli, hogy elvesztetted-e már, maximum orvosi szempontból, nem fogja elmondani a szüleidnek. Az orvosi titoktartás nem köti, ha még nem vagy 18, a szüleidnek joga van érdeklődni az állapotod felől.
2011. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
17,de még nem voltam úgy komolyabban nőgyógyásznál,csak kiskoromban,azért kérdeztem
2011. ápr. 4. 22:48
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. ápr. 4. 22:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy tizenhét éves lánynak semmi félnivalója attól, ha esetleg azt gondolják róla, hogy már nem szűz. Bár még nem voltam tizenhét éves lány. :)


20F

2011. ápr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!