Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Maszturbálni szoktam és még...

Maszturbálni szoktam és még nem nyúltam fel magamnak, de már szeretnék csak nem merek. Félek attól hogy vérezni fogok és fájni fog. Fájni fog nagyon? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2008. febr. 16. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ezt inkább a barátodra bízd (mármint a felnyúlást), ha van! Ha nincs, akkor meg nagyon óvatosan, úgyis érezni fogod, hogy már nem megy tovább!

De nehogy azt írt, hogy tágítani akarod magad, mert az egy nagy baromság! A kicsik legújabb "divathóbortja"!

2008. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
ha nem mersz ne csináld!majd ha mered akkor térj visza rá.
2008. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
hátha még szűz vagy akkor lehet fog..
2008. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
viszont ha egy ujjal csinálod szép lassan akkor nem fog. ha meg érzed hogy fáj akkor abbahagyod.
2008. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Bár nem írtad,h hány éves vagy...de nem is számít!Ha azért maszturbálsz,mert kívánod,nem pedig csak azért,mert a barátnőid is szoktak,akkor ne aggódj!!!!!Lazulj el,kapcsolj ki,helyezd magad kényelembe!Gondolom simogatni szoktad magad......és ha már élvezed azt,és már ott vagy h kívánod azt h "magadba nyúlj"...akkor ne aggódj!VAlószínű, h leszel annyira nedves,hogyha 1 újjadat dugod be szépen fokozatosan,akkor nem fog fájni!NEm hiszem,h fogsz vérezni,mert nem tartom valószínűnek,h addig fel tudsz magadnak nyúlni.......TEhát csak mindent szépen óvatosan,fokozatossan!!!!!!!!!
2008. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ha egy ujjadat dugod fel az nem hiszem h fájni fog
2008. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Max akkor vérzel, ha a körmeid nagyok vagy be vannak szakadva, mert akkor megsértheted a belső hámrétegedet, de akkor sem fog ömleni a vér, csak max 1-2 csepp. Fáj pedig nem fog ha rendesen fel vagy izgulva, és ha mégsem lenne jó, akkor ne csináld.
2008. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 ujjal nem fog fájni, biztosan. de tény, hogy döntsd el, miért akarsz magadba nyúlni? ha kívánod, akkor úgyis megteszed. megy az magától.
2008. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
mikor én elvesztettem a szűzeségem egyáltalán nem fájt mert imádom a barátomat persze ennek már 2 éve de biztos vagyok benne hogy nem fog fájni az előttem lévőnek igaza van hogyha kívánod akkor nem fog de ha csak azért mert ciki hogyte még szűz vagy akk sza..d le nagyívbe ki mit mond vagy csak simán hazudd azt hogy már nem vagy szűz:D
2009. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
semmiképpen sem kézzel kell kezdeni elöszőr kukoricadarálóval ajánlott de ha nincs kéznél kukoricadaráló akkor a targonca villa is teljesen meg teszi
2012. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!