Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 29 évesen még szűz vagyok,...

29 évesen még szűz vagyok, kell titkolnom a mai világban ha lenne egy barátnőm?

Figyelt kérdés
Sokszor csak rosszat hallok erről.
2011. máj. 14. 15:54
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
És mit számít, hogy mit hallasz? Semmit. Legyél őszinte, mellesleg ez egy jó mércéje annak, hogy valaki tényleg téged akar-e.
2011. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen korban inkább, mert nem mind megértő és emiatt lelép.
2011. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
ezt hogy érted?
2011. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Inkább titkold, legfeljebb az első szex után mondd meg! Amúgy miért vagy még szűz, ha nem vagyok indiszkrét? Nem is próbálkoztál, v nem nézel ki jól?
2011. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Igazából lehet mondani, "hogy nem gáz", meg "legalább nem vagy olyan mint a többi, értékes vagy" stb stb. de ez te is tudod, hogy nem teljesen így van. Nem gáz, az tény, de te valószínűleg annak érzed, akkor is, ha azt mondja majd mindenki, hogy nem gáz. Engem is zavar. Talán elmehetnél egy prostituálthoz, hogy adjon egy kis önbizalmat, és ha felhozódik egy társaságban ez a téma, neked se kelljen hazudni. Persze ez, hogy elmennél egy prostihoz, valójában nem változtatna semmin, de mégis..talán bátrabb lennél picit.
2011. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kinézetemmel semmi probléma elegánsan öltözködöm, dezodorálom magam 183 magas vagyok 90-es testsúllyal és az izmos és a "hájas" között van a testfelépítésem, humorom jó, beszédem dadogós és veszekedéskerülős vagyok. A párkapcsolati témában tapasztalatlan vagyok és ez miatt sokszor megkapom azt a megjegyzést hogy "vesztes".
2011. máj. 14. 16:03
 7/20 A kérdező kommentje:
Prostihoz nem merek elmenni mert tartok tőle hogy megjelenik a futtató és az nem biztos hogy megelégszik azzal az összeggel amit a prosti mondott.
2011. máj. 14. 16:05
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Utóbbi sztem hülyeség. Ha így lenne, nem térne vissza senki a prostihoz, az pedig úgy nem éri meg a stricinek se.
2011. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
De igazából manapság sok olyan lány is van, akinek nincs stricije szerintem. Bár nem tudom, nem voltam még kurvänal.
2011. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem NE menj prostihoz!

Add magad egy kedves lánynak, szerintem vannak még megértő lányok, és értékelni fogja,h neki tartogattad magad!

Ismerkedj minél többet,ne sajnáld az időt,a nagy számok törvénye alapján majd "összejön" valaki, nem akárkire értem, olyanra,aki neked is tetszik és Te is neki.Próbálkozz!

Nem mindenkinek a vastag pénztárca a szempont!

2011. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!