Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek? Bovebben lent

Szerintetek? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Szerintetek 7 honap utan mehet az ujjazás?

pls normalis válaszokat es odairnatok h ha nektek volt akkor mennyi ido utan es pls kort is koszi :))


2011. máj. 24. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ja
2011. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
korotok?
2011. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs megszabva. Csak az számít, hogy akarja a lány.
2011. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én annyi után leis feküdnék vele sose értettem hogy a lányoknak miért kell éveket várni rá, szerintem 6-7 hónap pont reális de az ujjazás az már nyugodtan mehet
2011. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
azt majd a pillanat adja. :)) ha szeret és te is szereted,akkor reális az idő. ;))
2011. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek :) ..amugy ja szeretjuk egymást csak nincs hol csinalni a dolgot
2011. máj. 28. 14:02
 7/8 anonim válasza:
igen, de ha többet is akartok védekezésről ne feledkezzetek meg, mert nem túl jó azt hallani h izé, nincs gumim. nálam is így volt és tönkre tette az egészet, főleg h amikor már volt gumi, akkor ilyen : akarod? -aha. módon ment és krvára nem volt jó, sőtt, FÁJT! bezzeg ha lett volna gumi... hajajj. amugy én 4 hónap együtt járás után 6 nappal a 16ik szülinapom előtt feküdtem le a barátommal és majdnem 5 évig "boldogítottuk" egymást.
2011. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nálam mindig van gumi arra az esetre
2011. máj. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!