Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen gyakran lehet zuhanyróz...

Milyen gyakran lehet zuhanyrózsával masztizni?

Figyelt kérdés

Korábban mindig kézzel masztiztam, a csiklómat izgattam, meg megujjaztam magam. Nagyon jó volt mindig, a csiklóm izgatásával orgazmusom is volt többször. Viszont már olyan sokszor olvastam a zuhanyrózsás módszerről és pénteken készülődtem, egyedül voltam itthon úgyhogy kipróbáltam. Le sem tudom írni milyen érzés volt, egyszerűen fantasztikus. A lábaim remegtek, alig bírtam állni, a hideg kirázott. Azt hiszem ilyen jó orgazmusom még sosem volt.

Ma is masztiztam így, megmondom őszintén nekem így jobb, mint kézzel csinálni magamnak. Viszont olvastam, hogy nem szabad túl gyakran, mert így később ha kézzel izgatom a csikómat (vagy a fiú), nem fogok elélvezni.

Egyáltalán igaz ez? És ha igaz, milyen gyakran szabad zuhanyrózsával masztizni ahhoz, később ne legyen emiatt gond?

16/L


2011. jún. 26. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát amig a zuhanyzórozsa el nem kopik. Szerintem keress egy fiut inkább.
2011. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hm.. Nem értem, miért fertőzésveszélyes. Nem dugom fel a zuhanyrózsát, csak a vízsugarat a csiklómra irányítom és tartom a kezemben a zuhanyrózsát. A nemi szervemhez csak a víz ér:)

A vízszámla pedig így sem lesz több szerintem, vagy csak egy nagyon kicsit. Imádom folyatni a vizet magamra, korábban mindig álltam és folyattam a meleg vizet magamra, most 2-3 perccel kevesebb ideig folyatom a vizet és inkább masztizok is zuhanyozás közben. Így ráadásul nem is használok olyan meleg vizet:)

Fiút pedig köszönöm nem kérek. Most valahogy nem vágyom pasira, vagyis persze jó lenne, de nem erőltetem. Majd ha itt lesz az ideje úgy is alakul valami:D

2011. júl. 1. 12:18
 13/14 anonim válasza:
Ne túé gyakran használd a zuhanyrózsát masztizásnak,mert a klóros víz + a vízben levő nem kevés baktérium akár fertőzést is okoz.
2011. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Teljesen ugyan igy vagyok vele max 2-3 percccel kevesebbet folyatom a testemre es enis imadom nagyonjo... En 11 eves korom ota csinalom es lekopogom nincs semmi bajom... De nagyok az elvezesek...
2013. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!