Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért retteg ennyi 20 év...

Miért retteg ennyi 20 év fölötti csaj a szüzesség elvesztésétől?

Figyelt kérdés

sokan úgy csinálnak, mintha legalább érzéstelenítő nélküli hasműtétet akarnának rajtuk végezni, rettegnek, hogy túl szűkek, v. nemtom :/

minek?

nem fáj az annyira, csak mintha megvágnád az ujjad, és kb. 15 mp az egész. és kb. 4-5 csepp vért jelent, nem egy fél lavórnyit. -.-

bocs, h kiakadtam, de már tele a ..., h mindennap kb. 5 ilyen kérdés van, hogy "gáz-e 20-1-2-3-4-... évesen szűznek lenni? meg: félek az 1. alkalomtól".

ha v.ki fél, azt jelenti, még nem érett, nem kész hozzá lelkileg. most azt várja, hogy ebben megerősítsék, hogy igen, ha a pasid már 2 éve vár rád, és mindeketten szeretitek egymást, maradt továbbra is ilyen tutyi-mutyi?


2011. jún. 26. 20:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

drága kérdező fogd be a kis pofikádat. ha ezt kérdezik, hát kérdezzék. ha neked nem tetszik, hát nem kell elolvasni. vagy, elolvasod az saját döntésed, de reagálni már nem kötelező. lefogadom, hogy te is félsz a fájdalomtól. mindenki másképp éli meg a fájdalmat. és a hüvely valljuk be érzékeny és a punci tele van idegekkel és vérrel.

szóval, ha az a 20on éves ezért kérdez, had kérdezzen. szerintem téged is valaki végighallgatott és babusgatott. akár neten, akár élőben...

2011. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
20 év fölötti lány vagyok és cseppet sem félek. És olyan hülyeségeket írtál, amiből az jön le, h csak butus lányokkal volt dolgod. Én nem vagyok ráparázva a témára, mert lazán veszem az ilyen dolgokat, az meg már csak nem olyan nagy trouble, ha néha elbizonytalanodik az ember. Alap, h ált az emberek tartanak az ismeretlentől.
2011. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
én 18 évesen elvesztettem, és nem f.stam. és nem fogom be a kis pofikámat, kedves 1. válaszoló, fogd be te...biztos érzékeny pontra tapintottam, ugye? :D
2011. jún. 26. 20:41
 4/24 A kérdező kommentje:

én mellesleg nem vok 1 ripálós csaj, utoljára kb. 5 évesen volt szükségem "babusgatásra".

de ha magadból indulsz ki...

2011. jún. 26. 20:42
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Minél többet vár valaki, annál erősebbek lesznek a gátlásai és ezért jobban fél.


2. Ugyanez igaz megfordítva is: ha valaki huszonévesen még szűz az eleve sokkal jobban fél a dologtól.


3. A szüzesség elvesztése baromira emberfüggő.. nekem egyáltalán nem fájt, se vér, se semmi... de létezik a másik véglet, akinek majdhogynem teljesen össze van nőve a szűzhártyája és csak műtéti úton lehet eltávolítani, ne mondd nekem, hogy azoknak csak pár csepp vér és minimális fájdalmuk lenne.


De amit elsőre írtam az a legfőbb ok... ha valaki túl sokat vár vele, akkor már túlparázza a dolgot, ez teljesen természetes... aki 40 évesen megy el jogsit szerezni az is jobban izgul mint egy 17 éves.

2011. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt szobatársam szüzessége elvesztése után fél óráig fetrengett a fájdalomtól. Szóval nem hiába félnek, mindenkinél más. Valaki nagyon tud vérezni, valaki alig. Mások vagyunk.
2011. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a lányok korábban is rettegtek tőle, csak elvárásféle, vagy megszokott hogy 20 éves korára az ember már szexuális életet éljen, ezért teszik fel a kérdéseket.

Arra nem is gondolnak szerintem, hogy lelki érettségre gondoljanak, valami kisebbségi érzés bújhat meg a problémáik mögött.

2011. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
jaja, 20 alatt arra fogtam, hogy nem vagyok kész rá, 20 fölött meg már nem tudom mire fogni, ezért én is sokat gondolkodom ezen :):)
2011. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Amikor kis taknyos gyerek voltam akkor nem értettem miért mondták ezt a felnőtt férfiak: "a nőkkel csak a baj van"

Azóta felnőttem és én is ezt tudom mondani a fiataloknak: "a nőkkel csak a baj van"

De még a nőknek is baj tud lenni a nőXD Szóval én most férfiként itt csak halkan merem mondani, hogy nyugi lányokXD Mindenki szűzen született meg. Az meg, hogy ki mennyire fél az saját ügye és NEM mássé! És kérdező te is lehetsz tutyi-mutyi még attól, hogy nem vagy szűz és nem rinyáltál ezen!:) tényleg vegyél vissza:D

2011. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%

Hey uccsó ott a pont. :D


Vallszeg a kedves kérdező most, h elvesztette a szüzességét, nagyon okosnak gondolja magát és szeretné kioktatni a "tudatlanokat". Mit ne mondjak, eléggé butuska. :)


20:40-es voltam.

2011. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!