Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első szexnél nagyon vérzik...

Az első szexnél nagyon vérzik a punci?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, 6 hónapja járok a barátommal, és szerintem a jövőhéten lefekszünk,mikor nála fogok aludni. Attól félek, hogy összevérezem az ágyát. Mindenki mondja, hogy amikor átszakad a szűzhártya, akkor vérzik. Ez a vérzés mennyire intenzív? Nagyon félek, hogy kellemetlen lenne ha vérfoltot hagynék az ágyában :$ Nektek hogy volt? (17/L)
2011. júl. 10. 01:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Én fiú vagyok,de először is tegyetek magatok alá valamit,pl egy törölközőt így nem vérzed össze az ágyát!Előfordul az is hogy nem vérzik,de nem vészes amúgy ha igen!Ne úgy képzeld el hogy percekig folyik belőled a vér!2x megtörlitek közben egymást és már szinte nem is látszik.
2011. júl. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

01:55

Ez azért egyénfüggő,valaki erősebben vérzik,valaki meg sehogy.Ezt azért irtam hogy ne legyen meglepetés.

2011. júl. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

02:00

Ha nekem írtad köszönöm,de nem hinném hogy engem érhet még meglepetés!:)

Amúgy meg helyesbítenék!Van aki vérzik,van aki nem.Ha vérzik,van aki erősebben,van aki nem és az erősebb sem olyan nagyon vészes.

Köszönöm

2011. júl. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nah igy gondoltam énis,nemis rád gondoltam,hanem a kérdezőre ^^

Előző

2011. júl. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én nem véreztem egy kicsit sem ,, meglepődtem énis meg a barátom is pedig nem kis szerszámmal rendelkezett...szerintem ne görcsölj azon fogsz e nyomot hagyni az ágyán ha lesz is egy kicsi az természetes,és mivel gondolom tudja hogy még szűz vagy, nem fog meglepődni:)
2011. júl. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tudja, de ha csak pár csepp is.. az átivódik a lepedőn és a matrac is olyan lesz.. (egyszer átáztam éjszaka.. ki kellett dobni a matracot, mert nem lehetett kimosni a vért és büdi volt) nagyon félek, hogy hasonló kellemetlenséget okozok neki...
2011. júl. 10. 02:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem véreztem egyáltalán,pedig akivel elveszítettem elég nagy és vastag műszerrel rendelkezett...csodálkoztam is,hogy még egy pötty sem... o.O De hát van ilyen
2011. júl. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na most az hogy megjött és átáztattad az ágyat meg hogy kiszakad a szűzhártyád,az azért nem ugyan az!
2011. júl. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 k4lm0p1r1n ***** válasza:
nekem áldott nagy szerencsém volt. egyáltalán nem vérzett a barátnőm. de tényleg tegyetek magatok alá valami a biztonság kedvéért. ne izgulj túlságosan mert felmegy a vérnyomásod és állítólag attól kicsit jobban vérzel. zsepiket készítsetek.
2011. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát,közvetlenül utána vedd fel a bugyidat.és akkor nem vérezed össze az ágyát.vagyis én ezt csináltam,és a bugyimban volt utána egy kis vér.
2011. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!