Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Biszex és meleg srácok nektek...

Biszex és meleg srácok nektek kivel volt az első éjszaka, kort írjatok. Milyen volt az első éjszaka? Passzív vagy Aktív szerepbe voltatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 14:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
20
2011. júl. 27. 12:19
 12/14 anonim válasza:
100%

az utolsó írásod nagyon tetszett. nagyon sokan megvetnek téged és sorstársaidat egy olyan dolog miatt ami igazából magánügy. Senkinek sincs joga belekötni ebbe anyázni miatta, mert a te szíved joga mit csinálsz. (ezt főleg az előző primitív hozzászólóknak mondom...)sajnálom hogy nem kaptál (eddig) választ a kérdésedre, csak ilyen idiótaságokat. Fiatal vagyok még, de tudom én e miatt sosem fogok megvetni valakit, mert gusztustalan amit veletek művelnek. :(

13/L ( kapcsolatban egy édi sráccal mielőtt még félreértés lenne a dologból)

2011. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
97%

De cuki választ kaptál az előző kislánytól! :D :D Behalok... elnézést, de mivel 17/L vagyok, nem érint a téma és nem tudok válaszolni a kérdésede, legalábbis személyes tapasztalat alapján nem...

De nekem is tetszett az az "eszményi szerelem"-ről szóló rész ^^


Egy nagyon jó barátom most 23, ő 17 évesen először "passzív" volt, utána "uni" vagy valami ilyesmi, gondolom te tudod mit jelent én nem pontosan.

2013. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok választ kaptál a kérdésedre... :)

Kivel: egy fiúval

Kor: 17

Milyen: jó

Szerep: passzív


Részvétem az édesapád miatt!

2013. aug. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!