Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegyétek a szivetekre a...

Tegyétek a szivetekre a kezeteket. Hátrány lenne nálatok, ha megtudnátok, hogy a 19 éves lány, aki tetszik nektek még szűz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy beszélgettél a lánnyal, megtetszett, és mikor kérdezősködtél utána megtudtad, hogy nem volt még komoly kapcsolata, ezáltal még szűz. Ez kicsit visszavetne a lelkesedésedből? Csak mert én így jártam, és kíváncsi lennék, hogy erre a későbbiekben is számíthatok-e? De most tényleg gondoljatok bele és őszintén mondjátok meg.
2009. ápr. 3. 16:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

A kezem a szívemen.

Nem lenne hátrány.

2009. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
94%
Lehet, hogy én leszek az egyetlen aki így gondolja itt, de én nagyon örülnék
2009. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
77%

Őőőőőő.. és most abban mi a baj, h a csaj 19 és és még szűz?

Zavar? Örülj neki, h te lékelheted meg először!:)

2009. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Én bár nő vagyok, de azt kell mondanom, hogy a ffiak többsége repesne az örömtől, ha egy akár felnőtt nőnek ők vehetnék el a szüzességét. fura a hozzáállásod. meg tudnád indokolni, ugyan miért zavar téged, hogy szűz ez a lány? mellesleg én is a 19 szülinapom után pár nappal veszítettem el. akkor most én vmi selejt lennék a te értékrended szerint?
2009. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Első kettőnek köszi, te harmadik, én maga a lány vagyok aki szűz, nem a fiú akinek a szűz lány tetszik:) De azért köszi:-))
2009. ápr. 3. 16:12
 6/30 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem voltam pontos. Egyébként én is ezt szeretném megtudni, hogy miért olyan nagy szám...
2009. ápr. 3. 16:13
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

orulnek neki h nem 1kis qrva aki 13 evesen reszegen vesztette el 1 idegennel vmi zullott hazibulin.

es orulnek h megtisztel azzal h en lehetek neki az elso valamint h nem "hasznaltat" kapok.

2009. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
98%
3. vagyok.: Juj ne haragudj, lehet el kellett volna olvasni még egyszer a kérdést! -.-'
2009. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a szűz lányokat. :)

De a tapasztaltakkal sincs gondom. :P

2009. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

3.nak: Nem vagyok haragos típus, szal semmi gond. Megesik az ilyen:)

A többieknek köszi, már kezdek nem olyan szomorú lenni, úgy látszi kifogtam egy olyat, aki úgy gondolja, hogy nem akar tanítóbácsi lenni. Ez van:)

2009. ápr. 3. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!