Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire vérzik amikor elveszí...

Mennyire vérzik amikor elveszítem a szüzességem? Szóval olyan lepedőt használjak amit már utána kidobhatok vagy annyira nem vészes? Ezt ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Helló, teljesen változó, de ne számíts arra, hogy vértócsában fogtok lubickolni. Egyszerűbb, ha egy színes, vagy sötét törölközőt, esetleg sötétkék, vagy fekete lepedőt terítesz magatok alá. Síkosítsatok bőven (a durex play síkosítói nekünk nagyon bejöttek. finomak és nagyon csúsznak :) és a lány legyen felül, hogy tudja irányítani a behatolás mélységét. Meg fogtok lepődni, mennyire könnyen megy...
2009. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más! Én nem készültem arra,hogy sötét lepedőt vagy törülközött tegyek magam alá,hisz az első szex nem előre megbeszélt dolog volt....Nagy szerelem,megfelelő hely,és megfelelő idő...mindez spontán jött....Nem is vettem észre,hogy véreztem volna....szerintem nem,mert igazából nem fájt az első behatolás..lehet,hogy már nagyon be voltunk pörögve...Szerintem ne gondolj arra szex közben,hogy vérzel-e vagy fájni fog,inkább élvezd ki minden percét...
2009. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem fájt egy kicsit de nem véreztem az első után. a második után is csak annyit h mikor visszavettem a bugyimat és kimentem a mosdóba, akkor láttam h egy picit pecsétes. szóval nem kell parázni, tényleg nem fog ömleni belőled a vér, hisz csak egy "horzsolás" ér majd belül :)
2009. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali,

Mikor én elveszítettem egy meg sem éreztem, kettő az aktus végén egy picit rózsaszínes volt a váladék. De ez mindenkinél más. Nagy komoly vérzésre ne számíts.

2009. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem véreztem...Egy nedves törlőkendő megoldja a problémát. Nem tom, miért kell túldramatizálni a dolgokat...A legtöbb nő nem is vérzik...
2009. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nyugi, csak vérezni fogsz, nem elvérzeni...

Előre készülni? Nem csata ez, hogy stratégiát építs ki. A lepedők meg általában moshatóak szoktak lenni.

Még az is lehet, hogy nem fogsz vérezni, nem mindenki vérzik. Nekem pl. csak egy kis pötty volt és alig fájt.

2009. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!