Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Van még közöttetek...

Lányok! Van még közöttetek olyan, akinek szép szőrös puncija van? (Nem dzsungelre gondolok! )

Figyelt kérdés

Manapság már mindenki tarvágást végez?! Kíváncsi vagyok, hogy ki az aki még kivétel.

Kort is írjatok, ha lehet..


2011. aug. 10. 01:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az van. A fiúkat nem érdkeli, csak ilyenekkel hencegnek. Engem mégegy pasim sem szólt meg. 20
2011. aug. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hencegés.. érdekes, de igazad lehet. ha oda jutottak, akkor már úgysem fogja érdekelni őket
2011. aug. 10. 01:12
 3/19 anonim válasza:
54%
Nőként nemhiszem hogy bármelyik pasi szívesen nyalna egy szőrös puncit. Nem lehet kellemes a szőrszálakat szedegetni a nyelved mögül ;)
2011. aug. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem is, 18L vagyok, de nekem főképp mert érzékeny a bőröm a borotválásra
2011. aug. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
én nyaltam már szőrös puncit, szívesen :D nem kellett szedegetni semmit
2011. aug. 10. 01:16
 6/19 anonim válasza:
100%
Én le szoktam szedni,de szoktam hagyni egy csíkot, csak akkor nem,ha sietek.De ha kinő pár milliméteresre,akkor sem szoktam rohanni egyből leszedni,csak a fazonnál.
2011. aug. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én olyanra csinálom, ahogy a barátomnak a legjobban tetszik. Nekem csupaszon tetszik igazán, Ő azt mondta, neki teljesen mindegy, így csupaszra szoktam borotválni, de sokszor hagyom kicsit megnőni, mert borotválás után begyulladnak a szőrtüszők. Ha a szerelmem azt kérné, hagyjam mindig szőrösen, esetleg ha a "dzsungel" tetszene neki, akkor olyanra csinálnám. :)

20L

2011. aug. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Ez a hulló szőrzet valami városi legenda lehet.

Csomó szőrös pun-cikát nyaltam már,de soha nem szedegettem szőrt a nyelvemről,vagy a fogam közül.

És igen.Majdnem mind gyantáztatja,ami egy idő múlva rém unalmas.

Meg kell nekik mondani,hogy most hagyja meg egy ideig.

Aztán ha elmúlt az újdonság varázsa,akkor jöhet megint kopaszon.

2011. aug. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kb.heti 1-szer borotválom,szóval 1 hét alatt simán meg tud nőni,de a páromat nem zavarja,de tény h. jobban szereti ha nincs rajta.Én csak miatta szedem,de volt olyan barátom aki a természeteset szerette és akkor nem szedtem.Eza hulló szőrszáll azért lehet "hiedelem"mert természetes dolog hogy kihullik valamennyi,mint a haj,de a férfiaknak is hullik egy kicsit, a párom pl.nem szedi de mindig van a péniszén pár szőrszáll.
2011. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szőrös. Bikinivonala legyantáztatom, a többit rövidre vágom. Barátomnak hál' istennek nincs vele gondja, szereti így is.

Az meg, hogy szedegetni kell a szőrszálakat baromság...

Egyébként sem a szőrös részt kell nyalni...

20/L

2011. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!