Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem egy haverommal,...

Lefeküdtem egy haverommal, pedig van barátom. Elmondjam neki? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Tegnap átjött az egyik barátom (fiú, és a barátot úgy értem, hogy haver), és csak ketten voltunk itthon. Ittunk egy kicsit, szóval nem igazán emlékszem a történtekre, de néhány részlet beugrik. Arra emlékszem, hogy elkezdett tapizni a TV előtt, aztán a szobában pedig odaadtam neki a szüzességemet. Az a szörnyű ebben, hogy még csak nem is szeretem, és nagyon megbántam, de a másik legrosszabb benne, hogy van barátom, akivel már vagy 1 éve járok. De nem tudom előtte titkolni, sem a szüleim elöl. Nem tudok nekik hazudni. A legjobb barátnőmnek elmondtam, de ő azt javasolta, hogy ne mondjam el a barátomnak, sem a szüleimnek, maradjon titok, nem fogják megtudni. De én akkor sem tudom eltitkolni. Tudom, hogy most én vagyok a r*banc meg a k*rva, de esküszöm, hogy nem direkt csináltam, csak úgy megtörtént.

Kérlek segítsetek. Elmondjam a barátomnak és a szüleimnek, vagy ne? Mit tegyek?

Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.


15/L


2011. aug. 13. 17:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
persze véletlenül megbotlottál és épp a farkába sikerült csücsülnöd... szép :) egyébként ha van eszed, akkor nem mondod el, mert az őszinteség jót tesz a lelkednek, de ritka rosszat a kapcsolatodnak.
2011. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
41%

gratulálok ribanckám gyere már át mert nem voltam nővel már 1 hete úgy megba.sználak hogy arról koldulnál.

ha érdekel írj privátot.

2011. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
80%
Szánalmas.
2011. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
75%

"hogy ne mondjam el a barátomnak, sem a szüleimnek, maradjon titok, nem fogják megtudni."

az oké hogy a szüleid nem tudják meg na de a barátod szerinted nem fogja észre venni ?

Ne haragudj de én a barátod helyében simán elküldenélek a pi,csába főleg hogy 1 éve jártok már.


Az hogy ittatok jó kifogás mindenre tudni kell hol a határ! Ha az én lányom lennél szégyenemben elkaparnám magam

2011. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem tudod magadban tartani, akkor mond el, inkább tőled tudja meg.

Viszont, ha magadban tudod tartani és a megcsalóval se szokott sokat találkozni a pasid, akkor ne mond el.


Szüleidnek pedig főleg ne áruld el, nem néznék szerintem jó szemmel, hogy ilyen hamar lefeküdtél egy sráccal.

2011. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
8%

írj privit!


21F

2011. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
72%

"nem direkt csináltam, csak úgy megtörtént. "

Igen, általában ez így szokott lenni a rib@ncoknál is...

2011. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%

Én általában az őszinteséget pártolom,de most egyet kell értsek az előzővel,ha fontos neked a barátod nem mondod el neki.

A szüleid sem hinném,hogy megdicsérnének ezért,ez attól függ,hogy milyen viszonyban vagy velük,de szerintem jobb ha ők sem tudják.

Viszont azon gondolkozz el,hogy a barátoddal 1 éve együtt vagy,tehát szereted (gondolom?) és nem fekszel le vele,a haverod farkára meg egy pár pohárka után már fel is pattansz.Fiatal vagy még ,de nézz egy kicsit magadba,hogy mit szeretnél te a barátodtól,vagy vonzódsz e hozzá egyáltalán.Ha ezekre a kérdésekre nem a válasz,akkor ne raboljátok tovább egymás idejét inkább.

2011. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
2. vok lemaradt 19F
2011. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
43%

Barátod tudja h átment hozzád a srác?

Ha nem tudja, akkor elhallgathatod, de lehet jobb lenne ha őszintén elmondanád. Én is 15 éves vagyok, 1 éve van barátom. Barátom nekem azt mondta h ha véletlenül is megcsalnám, inkább mondjam el neki, mert akkor tudja h őszinte vagyok vele..

2011. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!