Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk ti 22 évesen, tapasztalta...

Fiúk ti 22 évesen, tapasztaltan, járnátok egy 19 éves szép lánnyal aki még szűz?

Figyelt kérdés
Tudnátok rá várni? Másik meg, hogy a lány mikor mondja meg a fiúnak h még nem volt senkivel?
2011. aug. 27. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen.

Amikor akarja. Szerintem ez az egész szűz-nem szűz dolog túl van értékelve.

2011. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Baliii válasza:
100%
Igen
2011. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Itt egyik tényező sem lényeges, az a fontos, hogy szeretem e, meg fog e benne valami, az hogy szép még édes kevés!
2011. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%

Honnan tudod, hogy szűz? Ej. Erre akkor kéne rájönni, ha már együtt vagytok és közeledne az első aktus fiacskám...

Elfajzott egy párkeresések vannak manapság. Hihetetlen.

Amúgy is mit bánom én, hogy fiatalabb vagy idősebb nálam? Ide oda 4-5 év simán elmegy bármikor.

Az, hogy volt -e már a fiú lánnyal avagy a lány fiúval meg szintén teljesen lényegtelen. Kit érdekel? Akit igen, az egy nagyon műmájer dinnye.

Várni meg nem egészséges. Mire vársz? Hogy mással elveszítse? Vagy én nem értem. Arra, hogy összeházasodjatok? Vagy ,hogy idősödjön még néhány évet? Vagy a kapcsolat érjen néhány hónapig? Tényleg nem értem ezt a sok értelmetlen kérdést.

2011. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Szia!


Én ki tudnálak várni, és addig is nagyon szívesen kinyalnálak! :-)

2011. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
A szűz lány olyan mint micimackónak a mézesbödön:D kifog nyalni!!!
2011. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszoló eléggé félreértett, többieknek köszönöm a választ. Csak attól félek ha megtudja h szűz vagyok inkább hagyja az ismerkedést a fenébe :D
2011. aug. 27. 13:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jobb is, hogy megtudja. Ha valaki ezért nem akar tovább ismerkedni, akkor csak örülhetsz, hogy befejeztétek.
2011. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen, viszont biztos, hogy nem várnék rá féléveket.
2011. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szűz nők sokkal előnyösebb helyzetben vannak, mint a szűz férfiak. Utóbbiaktól menekülnek sajnos.
2011. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!