Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Félek" attól, hogy járjak...

"Félek" attól, hogy járjak valakivel. Mi a baj velem? De a szüzességemet viszont szeretném már elveszíteni. Mit tehetnék? Egyáltalán normális ez?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a párkapcsolat nem nekem való. El sem tudom képzelni, hogy járjak valakivel, szerelmes sem akarok lenni (már voltam és még egy akkora csalódást nem szeretnék), de nagyon szeretnék szexuális életet élni.

Ma is randiztam egy fiúval, és már az odaúton is amikor párokat láttam szinte rosszul lettem és a randiról is elmenekültem. Mi a baj velem?? Pedig helyes, normális srác volt...

De a szüzességemet már régóta szeretném elveszíteni, csak nem tudom anélkül, hogy járjak valakivel hogy találhatnék megbízható fiút, aki nem csak egy alkalomra akar.

Fogalmam nincs hogyan oldhatnám meg ezt a helyzetet... és nem vagyok kislány, 18 éves vagyok. Mit csináljak??


2009. ápr. 23. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ah ebnyire m élyen érintett a csalodásod akkor menj el dokihoz,vagy keress egy nagyon jo barátnöt aki segit tullenni ezen. nem szabad igy neki állni egy randinak....
2009. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%
Próbáld élvezni a sráccal az együtt töltött időt! A csalódástól ne félj, inkább élvezd, h van valaki aki szeret és viszont szeretheted. Próbáld meg, egy kapcsolat még nem ártott senkinek sem :) Sok sikert ;)
2009. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
87%

Csak annyi a baj veled hogy buta vagy:)

Ne vedd sértésnek, de ez az igazság!!

Ha csak szexre vágysz, akkor ne járj senkivel, mert csak másnak okozol csalódást azzal hogy szex után dobod mert nem akarsz senkivel járni, de szex az kellene, nagyon rossz úton jársz hallod,ha annyira ki vagy éhezve a szexre, inkább várj vele, várd meg azt az embert akit szeretni fogsz, hidd el hogy az az igazi szex, amikor szereted is azt az embert akivel csinálod!!

2009. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de nem is a csalódástól félek, hanem... nem tudom, hogy mitől.. én alkalmatlannak érzem magam egy kapcsolatra, de szexet már szeretnék, mert fiatal vagyok és sok jóból kimaradok és nagyon kíváncsi is vagyok

buta? :) nem sértődtem meg, ebben a kérdésben lehet, hogy az vagyok, de nem mindenben pl van angol felsőfokú nyelvvizsgám ;)

2009. ápr. 23. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon buta vagy, mert a válaszoló szerintem nem az agyi kapacitásodra gondolt, hanem a hozzáállásod butuskás.

Lehet, hogy ez itt a gond, egész életedben tanultál és most félsz élni az életed...

Csak nyugi, furcsa lesz, nekem is az volt, én is azt hittem, hogy nem fogok tudni járni senkivel, de randizz, beszélgess, flörtölj, és majd meglátod milyen jó. Abba sem tudod majd hagyni. Csak nyugodj meg.

Tudod nagyon nehéz alkalmi partnernek olyan embert kifogni aki figyelmes, tekintettel van a szüzességedre. Inkább ismerkedj, flörtölj, randizz és találni fogsz egy rendes srácot akivel eltudod majd veszíteni.

2009. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél olyan hülye, hogy egy olyannak adod a szüzességed, akit nem is szeretsz, mert ha utána otthagy, akkor meg abba fogsz beletörni, hogy csak arra kellettél neki, holott neked is csak arra kell...
2009. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
:D ne haragudj, hogy ezt mondom, de a kapcsolatra nem vágyó szexéhes lányok tudod mik... de a kérdésedből nem ez villan ki, hanem inkább az, ahogy előttem mondták, hogy buta vagy. Nem járni valakivel, és úgy akarnád elveszteni a szüzességedet? Hallgasd a barátnőd szájából és lehet hogy megérzed milyen furcsán hangzik. Ha úgy érzed nem vagy alkalmas, szintén buta vagy. Mért ne lennél alkalmas. Mert isten úgy teremtett? Mert te belül úgy érzed? Hát ha ki se próbálod (minden bajodat elfeledve) akkor honnan a fenéből tudhatnád... Próbáld ki, Meglátod, hogy jó lesz:) És a kor nem számít. "nem vagyok kislány, 18 éves vagyok." Hát a kérdésedből nem úgy hangzik:)). Légy magabiztos, és csináld apránként a dolgot, élvezni fogod.
2009. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezt a hülyeséget felejtenék el az emberek hogy "elvesztem a szüzességem" a hideg kiráz tőle, mintha az életedet vesztenéd el....nem a szüzességed szeretnéd elveszteni hanem dugni akarsz már nagyon, ha pedig kedved van hozzá, a megfelelő társat keresd meg és rajta
2009. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanígy vagyok mint te. Középsuliban volt 1 csalódásom, azóta nem is nagyon merek közeledni senkihez, főleg ha komolyan tetszik. Én még ha lehet ilyet írni, nagyobb gondban vagyok mint te, már 19 vagyok (fiú), és még én is szűz vagyok, pedig nagyon szeretném már elveszíteni. Amúgy is kicsit kisfiúsnak érzem magam (csak belsőre gondolok). Azt hittem egyetemen megoldódik minden, de nem:/
2009. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!


20 éves fiú vagyok, és teljesen ugyanez a helyzetem.

Ha lenne kedved beszélgetni róla, írj egy mailt :P

2009. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!