Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hol található a szűzhártya?...

Hol található a szűzhártya? (a barátom pénisze annyira volt bent mint az ujja akkor még szűz vagyok? ) NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2011. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
bemenettől 2-3 centi NEM 20L
2011. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Rögtön a hüvely elején van. Van akinek nagyon tágulékony, ezért nem fáj, vagy vérzik. Valószínűleg nálad is ez a helyzet. Ezek szerint még szűz vagy.
2011. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hüvelybemenet belső szélén 1-3 cm-re van.
2011. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Összegezzük:


- másodjára teszed fel a kérdést, mert ahhoz túl hülye vagy, hogy az első kérdésnél elolvasd a válaszokat.


-eddigi X éved alatt mosakvás közben egyszer sem sikerült kitapintanod, azért ehhez tehetség kell.


-google-en első találat még képpel is illusztrálva, de még ahhoz is nyominger vagy, hogy egy szót beírjál.


Téged is biztos az eszedért szeret mindenki.

2011. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Dögölj meg te köcsög egy hülye tud hülye választ adni ennyih majom vagy és kész biztos fejre ejtettek kis korodban. Jah és ha olyan messze laknál mint amilyen hülye vagy akkor soha a büdös életbe nem érnél haza szal kussojál el és tűnjél el de nagyon gyorsan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyominger!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 14. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Dögölj meg te köcsög egy hülye tud hülye választ adni ennyih majom vagy és kész biztos fejre ejtettek kis korodban. Jah és ha olyan messze laknál mint amilyen hülye vagy akkor soha a büdös életbe nem érnél haza szal kussojál el és tűnjél el de nagyon gyorsan!!!!!!

Nyominger!!!!!!"



Na kislány. Ahelyett, hogy a pasiddal ujjaztatod magadat, inkább tanulj egy kis nyelvtant, és moderáld magadat, mert ez nem stílus. A magyar nyelvben a szavak végére nem írunk h-t, illetve már egy ideje a vesszőket is feltalálták.

A primitív megnyilvánulásodból ítélve kb. 14 éves vagy, szóval ezúton is gratulálok, hogy ennyi idősen már megujjaztak. :)

2011. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15.58-as, hát én se tapintottam ki soha mosakodás alatt...sőt, nem is véreztem első együttlétkor, na mit szólsz?
2011. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!