Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 40 éves kor után milyen érzés...

40 éves kor után milyen érzés lehet a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy esteleg fájdalmasabb-e, mint tizen-, vagy huszonévesen? Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék olvasni ezzel kapcsolatosan. Egyébként én is szinte harminc voltam, amikor elveszítettem a szüzességem, irtózatosan fáj is, de nagyon szép élmény maradt, még mindig együtt vagyok a párommal, aki a férjem is, s nagyon szeretjük egymást még mindig. Most negyvenes éveim elején járok, erősen vallásos médiumban nőttem fel, s vannak barátnőim, akik szintén vallásosak, ők is negyvenes éveik elején, s még mindig szűzek, mert nem mentek férjhez, nem találták meg azt, akit az Úr nekik rendelt. Szép, sikeres nőkről van szó, intelligensek, értelmiségiek, de még mindig lányok. (annak ellenére, hogy túl vannak a negyvenen). Közülük az egyik most készül férjhez menni, jelenleg 45 éves, s ő is szűz, s bizalmasan bevallotta nekem, h nagyon fél a nászéjszakától. S bennem is felvetődött a kérdés, h vajon ilyen korban egyáltalán el lehet-e venni egy nő szűzességét, vagy van-e még egyáltalán szűzhártyája, vagy hogy képes lesz-e még egyáltalán nemi élet élésére. A neten ezzel kapcsolatosan nemigen találtam semmit, ezért gondoltam, hogy itt puhatolózom, pedig , mint látom itt inkább a fiatalabb korosztály képviselteti magát. De az ő véleményükre is kíváncsi lennék :)
2011. okt. 18. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Én ugy tudom, hogy minel kesobb, annal panaszmentesebb. 20 utan mar jobbára panaszmentes.
2011. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Ami a szuzhartyat illeti, mindenkinek van, akinek valaha nőtt. Ha sokaig (évekig) nem eroltetsz at rajta széles targyakat/testreszeket, ugyanugy vissza-"nő", azaz visszaerősödik, visszaszűkül, mint amilyen szűz korodban volt.
2011. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Tapasztalatból tudom, hogy a 45 éves lányoknak is van szűzhártyája és természetesen el lehet venni a szüzességét. Többször kell próbálkozni! A sikósítót eleinte mindíg kéznél kell tartani.


Az első szexeket nem valószínű, hogy élvezni fogja. Természetesen képes lesz a nemi életre, csak egy kicsit több türelem kell hozzá a partner részéről. Valószínű mindentől félni fog, de egy idő után megszűnik -nálam is így van, talán már volt-

2011. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Hogy milyen érzés? Éppen úgy fáj mint fiatalabb korban. Nekem is többször kellet próbálkozni, de a fájdalom miatt abba kellett hagyni. Mígnem egyszercsak sikerült...
2011. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen idős korban a szűzhártya egyrészt már meszesedik, másrészt szakad (vagy már elszakadt).

Ezért aztán vagy sokkal könnyebb lesz az aktus - vagy még nehezebb.

Ha nagyon fél tőle, akkor megbeszélheti a férfival, és elmehet orvoshoz, aki simán átvágja. De a fájdalom elég nagy része nem a szűzhártyától van, hanem a tágítástól. Ezt meg kell szokni (néhány alkalom szokott lenni) - addig bizony fájhat.

2011. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 antikarakter válasza:
65%
Recseg, mint a tépőzár!
2011. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mus musculus ***** válasza:
89%

"ilyen korban egyáltalán el lehet-e venni egy nő szűzességét"

Miért ne lehetne?


"van-e még egyáltalán szűzhártyája"

Sportolás során is elszakadhat, úgyhogy nem feltétlen, de teljesen lényegtelen ez a részlet.


"képes lesz-e még egyáltalán nemi élet élésére"

Szintúgy logikátlan kérdés. Mi akadálya lenne? A nők hüvelye örökké funkcióképes, a férfiak azok, akik szerve egy idő után felmondja a szolgálatot.

2012. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Abdulina válasza:
33%

Szerintem borzalmas lehet! Pláne, ha egy hozzá értő kezébe kerül az illető akkor örök életében bánni fogja, hogy mit hagyott ki 20-25 évig!!

Arról nem is beszélve, hogy állítólag a túlvilágon az összes kihagyott szerszám rá fog nőni az orrunkra.

2014. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!