Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 18-20 körüli úgymond...

Egy 18-20 körüli úgymond "érettebb" szűz fiú kevesebbet bénázik az első alkalomnál mint mondjuk egy 15-16 éves?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Tehát te egy 15 éves szűz lány vagy?
2011. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
ja
2011. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
ez embertől függ, nem kortól.
2011. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

helyzettől, parától, és embertípustól függ...

Ha parás, idegeskedő típus, akkor béna lesz

ha vagány, lazább srác, akkor jó lesz.

2011. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Hát 15-18 év között akkor is bénáznak a srácok, ha rendszeresen van "szexuális" életük, nem még hogy ha szűzek XD.

De annyira nem gáz, mert a lányok is. Ahogy én észrevettem az ember igazán inkább 20 éves kora körül, na meg még később KEZDI el megérteni mire való a szex és normálisan művelni azt.

A kamaszok csak maszatolnak :D

2011. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

szoval én maszatolok???

ha ha haaaaa

jóduma 76 os...XD azért megnéznéd te azt a maszatolást sztem...;)

2011. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
18-20,ha annyi idösen még szűz az elég gáz
2011. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem nézném meg azt a maszatolást, amit a tizenévesek élveznek, szerintem. De ha elég idős leszel majd te is megérted miért. A jó szexhez idő kell és érett (nem csak szexuálisan tapasztalt, de értelmes, stb. - és itt nem 10-20 évvel idősebb pasikra gondolok) partner. Akármit is mondasz, ezt egy tizenéves kissrác nem tudja biztosítani.


Az más kérdés, hogy manapság vannak nők jószerével, akik nincsenek tisztában azzal, hogy milyen a jó szex. De amúgy nem szégyen, az ember holtig tanul.

2011. nov. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem a kortól függ, hanem hogy fejben mennyire van felkészülve.

'8 évesen több biológiát tanulhatott az esély, hogy talán nem lesz annyira béna nagyobb. Nálampl barátnőm aki nemvolt szűz nem akarta elhinni, hogy nekem az volt az első. 20 voltam mondjuk és baromira érdekelt a dolog rengeteget olvastam utána és fejben kész voltam, tudtam mit hol hogyan. De ha 16 évesen történik meg akkor is kb a szitu ugyanaz, mert már elég korán, érdekelt a dolog és olvastam is a témában. Így nem korfüggő.

2013. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

Nem nézném meg azt a maszatolást, amit a tizenévesek élveznek, szerintem. De ha elég idős leszel majd te is megérted miért. A jó szexhez idő kell és érett (nem csak szexuálisan tapasztalt, de értelmes, stb. - és itt nem 10-20 évvel idősebb pasikra gondolok) partner. Akármit is mondasz, ezt egy tizenéves kissrác nem tudja biztosítani.


Az más kérdés, hogy manapság vannak nők jószerével, akik nincsenek tisztában azzal, hogy milyen a jó szex. De amúgy nem szégyen, az ember holtig tanul.



Csak annyit szeretnék mondani, hogy idióta vagy.


A barátnőm minden alkalommal elélvez, de akkorákat,hogy a falak beleremegnek. :) De biztos csak maszatolok vele :)

19F

2015. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!